Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Amortisör Yağ Kaçağı

Mert Kural

Soru

Aracımı Otokoç Bursaya 3.yıl bakımı için götürdüğümde

sol ön amortisörde yağ kaçağı var ve garantiden dğiştirilmediğini söylediler

Varmı yorum yapacak veya başına böyle bir olay gelen değiştirmezsek ne olur amortisörü ve niye 

garanti dışı kalıyor bu parça ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ön amortisörleri değiştirmem gerekiyo sachs marka almayı düşünüyorum. Alırken nelere dikkat etmem gerek birkaç çeşidi var galiba anladığım kadarıyla gazlı vs gibi. Birde parçacı bu marka mk3.5 için üretmiyo dedi doğru mu acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu sabah servise sebebini tam tespit edemediğim amartisörlerdeki vurma veya rot başlarındaki sallantı sesi için gideceğim.  fordu aradıgımda resmini çekip servis otosana yollayacak onay verirse garantiye girer dedi ürktüm açıkcası. aracım henüz 2 yasında değil ve 29.700 kmde 30.000 bakımı da 2 ay önce yapılmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Uğur Kat yazdı:

bu sabah servise sebebini tam tespit edemediğim amartisörlerdeki vurma veya rot başlarındaki sallantı sesi için gideceğim.  fordu aradıgımda resmini çekip servis otosana yollayacak onay verirse garantiye girer dedi ürktüm açıkcası. aracım henüz 2 yasında değil ve 29.700 kmde 30.000 bakımı da 2 ay önce yapılmıştı.

Amortisör işi zor, arızanın tespiti kolay değil sebebi üretim kaynaklı ise değişilir ona bakmadan iyi niyetle de değişebilirler. Amortisörün patlaması yaş ve km ile sınırlanamaz sıfır aracınızda 1 gün içinde de onları patlatabilirsiniz ? Geçmiş olsun, umarım değişirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Amortisör işi zor, arızanın tespiti kolay değil sebebi üretim kaynaklı ise değişilir ona bakmadan iyi niyetle de değişebilir. Amortisörün patlaması yaş ve km ile sınırlanamaz sıfır aracınızda 1 gün içinde de onları patlatabilirsiniz ? Geçmiş olsun, umarım değişirler.

umarım teşekkürler. yarın güzel bir gün haberle başlarım güne

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.