Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2018 Yeni Ford C-max Sport Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Soru

C-Max’e Spor Görünüm Seçeneği Geldi

Yeni Ford C-MAX Sport, modele özgü 17 inç alaşım jantlar, siyah kontrast tavan, gövde rengi daha büyük arka spoiler ve eşik dahil olmak üzere aktif aileler için dinamik bir tasarım sunuyor.

Üç silindirli motor için ilk olan silindir devre dışı bırakma sistemi ile Ford 1.0 litrelik EcoBoost benzinli; 1,5 litrelik EcoBoost benzinli ve 1.5 ve 2.0 litrelik TDCi dizel motor seçeneği sunuyor.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-yeni-ford-c-max-sport-tanitildi/

2018 Yeni Ford C-MAX Sport_1.jpg

2018 Yeni Ford C-MAX Sport_2.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Şu c-max aslında çok iyi araba ama akıma kapıldık işte ? 

Yalnız bunlar dandik fotoşoplar. Marşbiyerlerin rengi tutmamış. Eğer resimdeki jantlar 17 ise, onlar da öyle durmuyor c-max'da, bu resimdekiler en az 18 gibi durmuş. Özetle, trend donanım üstüne, gövde rengi alt bölüm, siyah renkli tavan ve şu anda aksesuar olarak satılan büyük yapıştırma spoiler var. Sadece jantlara yatırım yapılmış. Çok negatif yaklaşmış gibi oldum ama benim sözlerim fotoşopcuya. Araba güzel olmuş böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Online ecate govde rengi parcalar ve jantlar eklenmis, farlar panjur vs ayni.

3 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Şu c-max aslında çok iyi araba ama akıma kapıldık işte ? 

Yalnız bunlar dandik fotoşoplar. Marşbiyerlerin rengi tutmamış. Eğer resimdeki jantlar 17 ise, onlar da öyle durmuyor c-max'da, bu resimdekiler en az 18 gibi durmuş. Özetle, trend donanım üstüne, gövde rengi alt bölüm, siyah renkli tavan ve şu anda aksesuar olarak satılan büyük yapıştırma spoiler var. Sadece jantlara yatırım yapılmış. Çok negatif yaklaşmış gibi oldum ama benim sözlerim fotoşopcuya. Araba güzel olmuş böyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
04.05.2018 - 08:53 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Şapkası bile var ?

WhatsApp Image 2018-05-04 at 08.51.50.jpeg

Bu farları sipariş edip montajını yaptırabilmem için bir adres gösterebilir misiniz? İstanbul'da konuştuğum servisler uygulama konusunda bilgi sahibi değil maalesef. Bilgi vermek istemezseniz de canınız sağolsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.