Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Tdci Tekleme

ANIL Ö.

Soru

Herkese Merhaba,

Sitemizde bir komşumuzda 2015 model tdci manuel titanıum focus aldı,şu an kendisini foruma üye olmaya ikna aşamasındayım.Aracında şöyle bir problem var;motor sıcak ya da soğuk farketmeksizin 3 ve 4.viteste gaza basmadan rampa inerken 2000 devir civarında araba silkeleniyor.Ben kendimde denedim bariz bir silkeleme var.Rölantide dalgalanma yok,test menüsünde herhangi bir dtc arıza kodu yok.Mazot filtresi 22 bin kmde değişmiş araç şuan 42.000 km de yakıtı Shell den alıyor.Durumla ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum.3. km bakımını 35.000 km de yapmıştır.

ANIL Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, ANIL Ö. yazdı:

foruma üye olmaya ikna aşamasındayım

İkna olmadıysa yardıma gelelim Anıl kardeşim..

Enjektörler den olabilir diyeceğim ama araç 42 bin km de.Sadece yokuş inerken yapıyor diyorsun.Yakın zamanda farklı bilinmedik bir yerden mazot almış olabilir mi?42 bin km de araca enjektör temizleyici atın diyeceğim ama km az olması sebebiyle gerek yok gibi.Ya da bir deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, suat coşkun yazdı:

İkna olmadıysa yardıma gelelim Anıl kardeşim..

Enjektörler den olabilir diyeceğim ama araç 42 bin km de.Sadece yokuş inerken yapıyor diyorsun.Yakın zamanda farklı bilinmedik bir yerden mazot almış olabilir mi?42 bin km de araca enjektör temizleyici atın diyeceğim ama km az olması sebebiyle gerek yok gibi.Ya da bir deneyin.

araç alındığı günden beri aynı petrolden yakıt alınıyor sıfır km den itibaren.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.