Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bvc Modüllü Lcd Kodu

Faik Kara

Soru

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
9 dakika önce, Faik Kara yazdı:

Aracıma( 2012 tdci style plus ) titanyumlarda olan renkli LCD ekran alacağım ancak sync değil BVC olmalı kodunu bilen varmıdır.Bir arkadaş vasıtası ile Almanya dan gelecek yardımcı olursanız sevinirim.

4.2" olan mı yoksa 5" olanı mı soruyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Faik Kara yazdı:

Semih Bey çok teşekkür ederim daha önce bir tane almıştım sync modül olduğu için Bluetooth ses kontrol ve usb bellek kullanamamıştım tekrar teşekkür ediyorum 

Rica ederim. Daha önce aldığınızın kodu neydi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Semih O. mca trendx’e sync yapmamış mıydın? Stock mca trendx’e adapte etmek için a’dan z’ye donanım ihtiyacı ve uygulama adımları için bir anlatım olsa, emek isteyen bir iş tabi ama olsa işte ne şukela olur, ne güzel olur. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

@Semih O. mca trendx’e sync yapmamış mıydın? Stock mca trendx’e adapte etmek için a’dan z’ye donanım ihtiyacı ve uygulama adımları için bir anlatım olsa, emek isteyen bir iş tabi ama olsa işte ne şukela olur, ne güzel olur. ?

Sync 1 için anlatım yaptım. Sync 2 ve 3 için diyorsan tesisatla ilgili ciddi farklar o yüzden pek ayrıntıya girmek istemedim aslında. Ama uygun bir zamanda olabilir tabi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kodu hatırlamıyorum guruptan Semih Bey e sattım Eskişehir e bende sadece Bluetooth ve aux çalışmamıştı AM5T 18B955 C* derken C nin yanına gelen harf farkedermi acaba örneğin CH gibi 

Faik Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Faik Kara yazdı:

Kodu hatırlamıyorum guruptan Semih Bey e sattım Eskişehir e bende sadece Bluetooth ve aux çalışmamıştı AM5T 18B955 C* derken C nin yanına gelen harf farkedermi acaba örneğin CH gibi 

Etmez manasında * koymuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Bm5t olan bvc’li ekran var mıydı Ozan hatırlıyor musun?

4.2yi pek hatırlamıyorum ama 5te vardı, daha doğrusu o zamanlar anladığımız kadarıyla olay yazılım olduğundan parça kodu önemli değil. Deneyerek buluyorduk ? Şu an @Yahya Akmanın olan arabaya en az 7-8 ekran denemiştim ? 

• Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.