Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Artıway Ile Alışveriş Yaparken Para Kazanın

Önerilen Mesajlar

bunu yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. bana bi zararı olmadı. bugün ödeme varmı diye bakayım dedim 3-5 bişiler toplanmış.

gittigidiyor, hepsiburada,n11 hatta banggood ve aliexpress siparişlerimde %1~5 oranında nakit geri dönüyor

https://www.artiway.com.tr sitesinden kayıt olup bebek bezinden blutooth kulaklıktan damlaya damlaya yıl sonu göl olur umarım ?

neyse bi ekran görüntüsü atayım 

image.png.734c12620a8057f5b51a499a8bc8ba3d.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.04.2018 - 18:38 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Değerlendirme süreci çok uzun diye biliyorum bu sebeple ben çok ihmal ettim yani unutuyorum buradan link almayı.

Screen Shot 2018-04-26 at 18.38.03.png

bu tarz yerlerdeki süreç uzun evet benim kazandığımda nerdeyse 1 yılda ödeme bekleyende 20 küsür lira var.

ben evdeki çoğu lazım olanı internetten temin ettiğim için benim iyi uygulama. bundan önce avantajix vardı böyle kullandığım yıllık üyelik ücreti varmış ben 30 lira olsunda para alayım diye beklerken üyelik ücreti diye cart diye çektiler bi daha da avantajix kullanmadım.

bu artiway ile yurtdışı menşeili diye kullanıyorum. eskiden CJ (commission junction) vardı 2005-2010 arası iyi para getiriyordu baya benzer geldi yapıları. tabi eskisi kadar alışveriş yapmadığım için 1 yıla yakın zamanda anca bu kadar oldu ?

Alışveriş yapmadan bi artıwaye giriyorum site adını yazıyorum 3 kuruş 3 kuruştur deyip ordan gidiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28.04.2018 - 10:08 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bu önceden bonusway idi fakat kapandı. Ben o zamandan beri güvenemiyorum ? 

bonusway artiway olarak devam etti beya kapanmadı ki?

https://webrazzi.com/2016/12/02/turkiyede-hizli-buyuyen-artiwayin-ana-sirketi-bonusway-6-9-milyon-euro-yatirim-aldi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

Artıway'den önce Bonusway ismiyle Türkiye'de faaliyet gösteriyordu. Oradaki hesaplana noldu bilmiyorum, yarın bu site kapanırsa kime ne anlatacağız o da muamma demek istiyorum açıkcası ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Artıway'den önce Bonusway ismiyle Türkiye'de faaliyet gösteriyordu. Oradaki hesaplana noldu bilmiyorum, yarın bu site kapanırsa kime ne anlatacağız o da muamma demek istiyorum açıkcası ? 

onun farkındayım, bu sitenin ana şirketi kapanırsa yapacak bişi yok ki şu anda 15 ülkede faal halde komisyon veriyor. ihtimal yokmu, var elbette; bimeks elektroworldü aldığı sıralarda kimse batmaz diyordu, hatta ben bile elektrik süpürgesini alırken +3 yıl bimeks garantisi yaptırdım. sözün sonu risk vardır her işte olduğu gibi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

bimeks elektroworldü aldığı sıralarda kimse batmaz diyordu, hatta ben bile elektrik süpürgesini alırken +3 yıl bimeks garantisi yaptırdım. sözün sonu risk vardır her işte olduğu gibi 

Ben de yaptırdım ? Çöp mü oldu o iş, yasal şeysi yok mudur? Vardır canım vardır (inş)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Ben de yaptırdım ? Çöp mü oldu o iş, yasal şeysi yok mudur? Vardır canım vardır (inş)

bimeks garantisinde ürünleri bimeks elemanı alıp sorununu giderir gibi bi madde vardı. şimdi bimeks elamanı kaldıysa çöp olmamıştır ? bimeks garantisi yerine ev eşya sigortası bu konuda daha çok yardımcı olacaktır. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.