Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync 2 Programlı Sistem Bakımı Nedir ?

Cenk Demirel

Soru

Öncelikle, fuzuli yere başlık açtıysam kusura bakmayın lütfen. Sync 2 ile ilgili arama yaptım fakat bu görselin ne olduğunu sorabileceğim ilgili bir başlık bulamadığımdan yeni başlık açma ihtiyacı hissettim.

30849973_10155974841767949_1903006809_o.thumb.jpg.21714a71f3ece4d354878f29fb8f6802.jpg

Yukarıda görmüş olduğunuz bu görselde ki ' programlı sistem bakımı ' tam olarak nedir ? Güncelleme gibi durmuyor. Zaten sync 2 de herhangi bir şekilde internete bağlı değil. Ayrıca motor stop edildikten sonra bu işlemi gerçekleştiriyor. Aracım 3 yaşında ve bu zamana kadar sadece 2 veya 3 defa bu ibare çıktı. Forumda daha önce buna benzer bir konu görmedim, aracın kitapçığında da bulamadım. Sync'in kullanılmasında herhangi bir anormallik ya da bozukluk yok. Arıza olduğunu düşünmüyorum da bu kastedilen bakım ve içeriği nedir tam olarak onu anlamaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
6 dakika önce, Semih O. yazdı:

Ana sıfırlama ya da konfigürasyon değişikliğinden sonra yapıyor.

Daha önce hiç ana sıfırlama yapmadım. Konfigürasyon değişikliğinden kastınız, sync içinde kullanıcı tarafından değiştirilen ayarlar yahut kişiselleştirmeler mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Cenk Demirel yazdı:

Daha önce hiç ana sıfırlama yapmadım. Konfigürasyon değişikliğinden kastınız, sync içinde kullanıcı tarafından değiştirilen ayarlar yahut kişiselleştirmeler mi ?

Aslında APIM (sync) modülünün yapılandırmasında yapılan değişiklikler yani arayüzden erişilen şeyler değil.

Emin olmamakla beraber sistem belirli aralıklarla önbellek temizliği vs. gibi işlemler yapıyor olabilir. Sonuçta windows tabanlı bir işletim sistemi. Standart windows gibi bir bootloader süreci var. Hatalı başlatma ya da kapanmalar, usb bellek takılması, çıkarılması gibi bir çok şey olabilir. Herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ben çok kurcaladığım için sık sık karşılaşıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Semih O. yazdı:

Aslında APIM (sync) modülünün yapılandırmasında yapılan değişiklikler yani arayüzden erişilen şeyler değil.

Emin olmamakla beraber sistem belirli aralıklarla önbellek temizliği vs. gibi işlemler yapıyor olabilir. Sonuçta windows tabanlı bir işletim sistemi. Standart windows gibi bir bootloader süreci var. Hatalı başlatma ya da kapanmalar, usb bellek takılması, çıkarılması gibi bir çok şey olabilir. Herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ben çok kurcaladığım için sık sık karşılaşıyorum :)

Kesinlikle. Ben de arıza olduğunu düşünmüyorum ki sistemin çalışmasında da bir sıkıntı yok çok şükür. Sizin söylediklerinize benzer bir fikir bende de vardı ama en azından merakımı gidermek adına forumdan duymak iyi oldu. Teşekkür ederim bilgiler için :)

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.