Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

2019 Ford Kuga Casus Çekim [İlk] (Artık Anlaşılır Halde)

Önerilen Mesajlar

Focustaki ebleh yüzü sanırım Kuga/escape için tasarlamışlar.  bana pek güzel göründü sankim bir Levanteye veya Stelvioya bakıyor gibi oldum.  Güzel mi olacak ne. E hadi hayırlısı be 😄😄

Not: Umarım daha güzel jant bulurlar. 

H. Cenk tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka tasarımı daha hoş olacak gibi görünüyor ama sanki ön taraf yumuşatılacak... Oysa sert bakışları geniş ızgarayı sevmiştik..  Neyse, daha net değil tabiki. Belinda bu kadar heyecanlandırmamıştı beni.. 😂

Not: Umarım lastik seçimi sadece test içindir. Continental den sonra Birdgestone hiç olmaz...

Mustafa Uysal tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Focustaki ebleh yüzü sanırım Kuga/escape için tasarlamışlar.  bana pek güzel göründü sankim bir Levanteye veya Stelvioya bakıyor gibi oldum.  Güzel mi olacak ne. E hadi hayırlısı be 😄😄

Not: Umarım daha güzel jant bulurlar. 

Bu resme yakın. Resim uydurma ama, bu tasarım kugaya gitmiş görünüyor.

ford-kuga-2019-spy-rendering.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
06.01.2019 - 09:01 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Bir uydurma da benden gelsin...

image.png

Bu kesinlikle daha güzel.. Keşke Focus'a da buna benzer keskin hatlı bir far tasarımı gelseydi.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Harika görünüyor. Mevcut Kuga'da arkası tamamlanmadan kesilmiş gibi bir görüntü vardı belki de bagaja doğru çok uzamayan stop grubu yüzünden. Ayrıca çok köşeli ve dengesiz görünüyordu. Bu çok oturaklı her açıdan tutarlı bir tasarıma sahip.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampon ve far tasarımı çok etkiler. O nedenle bu resim bence çok fikir vermez. Led farlarla bi bakmak lazım (bunlar led değil diye tahmin ettim) 🙂 SUV tarzından, crossover tarzına geçmiş görünüyor. İyi olur, Avrupa daha çok sevecektir.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un sert, keskin ve yakışıklı görünen ön hatlardan, yumuşak, kurbağaya benzer bir ön yüze neden geçtiğini bilen var mı acaba ? Özellikle far tasarımı gayet keskinken neden bu kadar yumuşattılar hiç anlamıyorum. B segment araçlar küçük sınıf olduğu için boyutlarından dolayı sevimli bir hat onlara gidebiliyor. Ama Focus, Kuga, Mondeo gibi boyutlar büyüdüğünde bu pek aynı etkiyi oluşturmuyor.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      Ford'dan Avrupa’daki macera seven kampçı müşterilerine Nugget seçeneği geldi. 

Tüm Detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-transit-custom-nugget-karavan/

Makyajlı Transit Custom, kamp uzmanı Westfalia ile geliştirilen popüler Nugget dönüşümüne kavuştu. Nugget, maceracı sahiplerin, iyi donanımlı bir mini mutfak ve dört kişilik uyku ile rahatça dolaşmalarını sağlıyor. Uzun dingil açıklığına Nugget Plus ise yerleşik tuvalet ve lavaboya sahip. Nugget da standart Custom gibi gelişmiş sürücü destek teknolojileri ve 2.0 litrelik EcoBlue dizel motora sahip.  

2019'da yeni nesil Mustang Shelby® GT500®, Mustang performansının zirvesi olacak.
      700 beygir'den fazla güç öngörülen yeni Shelby GT500 fast-back coupe, orijinal 1967 Mustang performans modelinin iki katı kadar güçlü olacak.

3.0L Ecoboost 365 hp 515 Nm 10 ileri otomatik vites (AWD)
      2.3L Ecoboost 300 hp 420 Nm 10 ileri otomatik vites (RWD ve AWD)

Tamamı 7 koltuklu arkadaşın. Standart donanımda 8" dokunmatik ekran var üstlerde gördüğünüz 10.1". Dijital gösterge ise 12.3" ve artık dokunmatik ekrandan bilgi çekebiliyor.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2020-yeni-ford-explorer-tanitildi/

Bence Yeni Focus’un alt yapısını kullanarak daha kısa aks aralığı ile yeni B sınıfı üzerinde inşa ediliyor olacak. 

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/forddan-yeni-sehir-crossoveri-casus-cekim-2020/

Önde gördüğümüz farlar geçici dikkate almayın. Arka stoplar da oldukça yüksekte konumlanmış duruyor. İç mekanı ise Fiesta ve Focus’un aynı çizgisinde.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.