Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Ford Kuga Casus Çekim [İlk] (Artık Anlaşılır Halde)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Focustaki ebleh yüzü sanırım Kuga/escape için tasarlamışlar.  bana pek güzel göründü sankim bir Levanteye veya Stelvioya bakıyor gibi oldum.  Güzel mi olacak ne. E hadi hayırlısı be ??

Not: Umarım daha güzel jant bulurlar. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka tasarımı daha hoş olacak gibi görünüyor ama sanki ön taraf yumuşatılacak... Oysa sert bakışları geniş ızgarayı sevmiştik..  Neyse, daha net değil tabiki. Belinda bu kadar heyecanlandırmamıştı beni.. ?

Not: Umarım lastik seçimi sadece test içindir. Continental den sonra Birdgestone hiç olmaz...

Mustafa Uysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Focustaki ebleh yüzü sanırım Kuga/escape için tasarlamışlar.  bana pek güzel göründü sankim bir Levanteye veya Stelvioya bakıyor gibi oldum.  Güzel mi olacak ne. E hadi hayırlısı be ??

Not: Umarım daha güzel jant bulurlar. 

Bu resme yakın. Resim uydurma ama, bu tasarım kugaya gitmiş görünüyor.

ford-kuga-2019-spy-rendering.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Harika görünüyor. Mevcut Kuga'da arkası tamamlanmadan kesilmiş gibi bir görüntü vardı belki de bagaja doğru çok uzamayan stop grubu yüzünden. Ayrıca çok köşeli ve dengesiz görünüyordu. Bu çok oturaklı her açıdan tutarlı bir tasarıma sahip.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampon ve far tasarımı çok etkiler. O nedenle bu resim bence çok fikir vermez. Led farlarla bi bakmak lazım (bunlar led değil diye tahmin ettim) ? SUV tarzından, crossover tarzına geçmiş görünüyor. İyi olur, Avrupa daha çok sevecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un sert, keskin ve yakışıklı görünen ön hatlardan, yumuşak, kurbağaya benzer bir ön yüze neden geçtiğini bilen var mı acaba ? Özellikle far tasarımı gayet keskinken neden bu kadar yumuşattılar hiç anlamıyorum. B segment araçlar küçük sınıf olduğu için boyutlarından dolayı sevimli bir hat onlara gidebiliyor. Ama Focus, Kuga, Mondeo gibi boyutlar büyüdüğünde bu pek aynı etkiyi oluşturmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2019 Ford Kuga Casus Çekim [İlk] (Artık Anlaşılır Halde) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.