Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

TL Simgesi Belirlendi & Peki Ne Anlatıyor ? & Nasıl Yüklenir ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu arada Furkan o videodaki o sahnede hayalete o cevabı veren kadının cevabını yazan senariste de iyi döşenmiştim zaten,aklı sıra laiklik ilkesinin önemini vurgulamaya çalışanlarla dalga geçiyor...Ankarada bir yerde yakalarsam kafasına çuval geçirip laiklik konusunda 24 saat vaaz vereceğim ,sonrada ....Neyse... :kıhkıh:

Abi laiklik vurgusu yapılsın yapılmasına da burda verilmek istenen mesaj farklı. Biz yıllardır öküzün altında buzağı aramayı geçtik, laiklik aramaya başladık. Burda hiç alakasız bi yerde, olayda bile konuyu laikliğe getirmeye çalışanlar eleştirilmiş.Zaten herşeyden her sözden yok efendim ülke elden gidiyor vay efendim laiklik kalkıyor şeriat gelecek diyenler yüzünden bu halk şu anki hükümete yaklaştı, onları yüzde ellilere kadar çıkardı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim Türk halkının en büyük özelliği bir duvar girinti cıkıntıısından atatürk şekli bile cıkartır...onun için çok severiz yapılan ne olursa olsun buzağı aramaya en büyük yeteneğimiz bu çünkü...

Bu sefer çıka çıka bu çıkmış.

Bu basitlik karşısında üzüntü ve hicap duydum...

komik.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iyiymis :) neydi o tersten de okununca ayni olan kelime ve cumlelere verilen ad? Dan brown melekler ve seytanlarda vardi. Hatirlayamadim...

Palindrom - iki taraftan da okunduğunda aynı anlamı veren kelime/kelimeler

Ambigram - Kelime veya kaligrafik tasarımın farklı yönlerden bakıldığında aynı veya farklı anlamlı okunma/görülme özelliği, mesela ShEll --> 11345

Anagram - Kelime içindeki harflerin farklı şekilde kullanılarak yeni ve anlamlı bir kelime türetilemsi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.