Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

TL Simgesi Belirlendi & Peki Ne Anlatıyor ? & Nasıl Yüklenir ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben farklı bir açıdan bakıyorum.

Bu TL simgesi muhabbeti ne kadar şekilci olduğumuzun güzel bir göstergesi oldu.

Olumlu olumsuz tüm kamuoyu özünde pek de önem arz etmeyen bir konuda görüş bildirme yarışında...

Halbuki şu anda içten içe süre giden ve uzun vadede hepimizin geleceğini etkileyecek süreçler yaşanıyor, gündeme bile düşmüyor.

Burası siyasi bir forum değil ve olmamalı da bu yüzden detaya girmek ve yeni bir tartışma başlatmak amacında değilim.

Yazılanların hepsinde doğruluk payı olduğunu düşünüyor olmakla beraber TL simgesi konusunu hiç önemsemiyorum.

Değerli vatandaşlarımın aynı hassasiyeti daha farklı/önemli konularda da göstermesini diliyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ülkemizde iktirdardan başka bir de berbat bir muhalefetimiz var. ama öyle böyle değil, feci durumdalar. e millet eleştiriyor hükümeti, doğrudur, eleştirilecek milyon tane şey var.. ama sandığa giderken bir iç muhasebesi yapıyor, ulan diyor öbürü bundan da beter, en azından şimdiki devam etsin diyip basıyor oyunu. yani suç sadece iktidarın değil, mecliste bulunan tüm siyasi partilerin. el birliği ile akp'yi iktidar yapmak için uğraşıyorlar, kötü muhalefet iktidarı iktidar yapmaya devam eder.

not: o kadar yazdım TL'nin simgesi hakkında birşey yazmamışım.. afedersiniz ama b*kum gibi olmuş... birtek bunu söyleyebilirim. elenen tasarımlardan çok daha güzel olanları vardı...

Muhalefet zaten ap ayrı bir dünya onlara x2 uyuz oluyorum.. Hele seçimden önceki hal neydi ya ilkokuldaki sınıf başkanlığı seçimleri gibi oldu resmen. o ona b.k atıyor öbürü ona b.k atıyor. Birinin kasedi çıkıyor birinin püskevit kelimesi olay oluyor. Nefretlik geldi hepsiden. Adam gibi bir adam yokki. Hepsi birbirinden beter
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aha hepsinin tersi döndü yazacak bişey bulamadılar tersten gidiyorlar....Bizim orda bunlara köryağnış derler...ehehehehehe....Olmamış kısacası bu işaret,kıçı da başı da eğri...Gereksiz işlere bu kadar dil döktürenler utansın....Dil döktürenleri da başta tutanlar utansın...

Bu arada Furkan o videodaki o sahnede hayalete o cevabı veren kadının cevabını yazan senariste de iyi döşenmiştim zaten,aklı sıra laiklik ilkesinin önemini vurgulamaya çalışanlarla dalga geçiyor...Ankarada bir yerde yakalarsam kafasına çuval geçirip laiklik konusunda 24 saat vaaz vereceğim ,sonrada ....Neyse... :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Neye benzediği falan filan hiç umurumda değil ama bi halta yarayacağını düşünmüyorum. Önce güçlü olduğunu iddia ettikleri ekonominin parasını geçer akçe yapsınlar. Değeri kapıkulenin Ötesinde sıfır olan çakma konvertıbıl paranın logosunu Öpeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.