Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Focus ST Mk4 Casus Çekimi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, H. Cenk yazdı:

STde beyaz dikiş de nedir..Hiç akıl yok bunlarda..Hadi beyaz dikiş yaptın bari direksiyona kırmızı orta nokta çizgisi koy.

Beyaz dikişli olunca, Recarolara bile hayran olamadım yavvv ?

Seçiliyor abi onlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.04.2018 - 23:59 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Motor konusunda hiçbir bilgi yok. Fakat 1.5L 275 ps olacak gibi bir söylenti dolanıyor. Dizel de 200+ ps civarında.

Bu bilgiyi güncelliyorum. 1.5L EcoBoost Otomatik vites bir ST gelme ihtimali oldukça yükseldi. En azından şu an seçenekler arasında olmayan benzinli+a/t olma ihtimali çok çok yüksek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hocam biz buradayız ? Evet, bir sosyal medyadan takip etmeyen kullanıcımızı daha bulduk ? 

? facebook ve youtube da hatırlamadığım kadardır takipteyim ? Ancak çok yoğunum o yüzden eski bildirimi cevapladım ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Cem G. yazdı:

? facebook ve youtube da hatırlamadığım kadardır takipteyim ? Ancak çok yoğunum o yüzden eski bildirimi cevapladım ? 

Takılıyorum ya ? Teşekkürler paylaşım için. 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte 1.5 motorlusu çıkmazsa (ki muhtemelen çıkmayacaktır ) cam tavanından adaptif farına en dolusundan bir 1.5 ecoboost ST line alınıp bu koltuklar kondu mu , bir de Superchips yapıldı mı tamam olur ?  Efendim fiyat 300bin mi oldu ? Hadi canım.. Veren versin vermeyen başka markaya naş naş.. ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.