Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Boyut - Performans - Ağırlık - Bagaj - Tüketim ve Teknik Değerler / Özellikler

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk4 1.5L 123 ps'te Hangi Şanzıman Sistemi Var? olarak değiştirdi
  • 4 yıl sonra...

Merhaba arkadaşlar  2023 1.5 ecoblue 115 beygirin performansı nasıldır. 0-100 teknik verilerde 11.8 sn gösteriyor çok ağır kalır mı? Önceki 1.5 ecoblue lar 120 beygir 0-100 u 10.2 falan gösteriyordu farkları neler? Yardımcı olursanız sevinirim.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Ercan Çetiner yazdı:

Merhaba arkadaşlar  2023 1.5 ecoblue 115 beygirin performansı nasıldır. 0-100 teknik verilerde 11.8 sn gösteriyor çok ağır kalır mı? Önceki 1.5 ecoblue lar 120 beygir 0-100 u 10.2 falan gösteriyordu farkları neler? Yardımcı olursanız sevinirim.  

bence kalmaz..

focus 3 1.0 ında 11.4 dü ve ben memnundum.. ara hızlanması ise eminim sorunsuzdur.. ilk kalkışa takılmamak.. gidişe ve tırmanışa bakmak lazım..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Mehmet Demir yazdı:

bence kalmaz..

focus 3 1.0 ında 11.4 dü ve ben memnundum.. ara hızlanması ise eminim sorunsuzdur.. ilk kalkışa takılmamak.. gidişe ve tırmanışa bakmak lazım..

Aynı motorda neden beygir ve tork değerleri azaltılmış olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Ercan Çetiner yazdı:

Aynı motorda neden beygir ve tork değerleri azaltılmış olabilir

Kasım ayı başında aynı araçtan aldım. Güç ve tork azaltmanın sebebi emisyon kaynaklı tamamen. Makyajsız MK4 120 HP olanı da kullanmıştım, ona göre kalkışta ağır hissettiriyor bir miktar ama sonrasında fazlası ile atak. Hatta fazla atak diyebilirim, kısa sürede yüksek hızlara çıkabiliyor. Bundan öncede MY22 130 HP Egea Cross Wagon dizel otomatik kullanıyordum. Özetle hiç üzmez, ara hızlanmalarda fark olduğunu sanmıyorum. Eskiden bulunurdu ara hızlanma değerleri ama şimdi hiç bir yerde bulamadım. Hayırlı olsun şimdiden..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.