Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Erhan Sez

Süspansiyon Expertiz Değerleri

Önerilen Mesajlar

susp.jpgÖncelikle tüm site ilgililerine ve katılımcılarına merhaba, aranıza yeni katıldım, aracım 2011 model c max titanium 1,6 x paketi olup, aracı alalı bir hafta oldu,genel olarak memnun olmakla beraber ekte resmini gönderdiğim süspansiyon değerleri kafamı kurcalamaktadır, özellikle sağ ön süspansiyon yüzdesi 28 ve kasislerde veya ender de olsa ani girdiğim çukurlarda sert bir şekilde vurma hissediyorum sizce bu resme göre önlerde amortisör değişimi gerekli midir, sol ön yüzdesi normal olduğuna göre sadece sağı değiştirmek  çözüm olurmu. Saygılarımla. 

 

Cem Boneval tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağ ön salınımları gerçekten oldukça kontrolsuz görünüyor. Güvenilir bir serviste kontrol ettirmekte yarar var. Özellikle yağ kaçağı da varsa değiştirilmeli. Kullanımda vurmadan çok salınımların artması bir kirter olabilir.

Değiştirmeler çift olarak yapılmalıdır, yoksa aracın yol tutuşu güvenli olmaz.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.