Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 'e Navigasyon takan var mı ?

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Ses bu çin malı teyplerde hep sorun. Nedense sesten verim alınmıyor. Birde orj teyplerde vol max 30 iken bu cihazlarda max 40. Ve genelde sesi arttırdığınızda bozulma oluyor. Bunun için şuan için bildiğim tek çözüm orj sony hoparlör bulmak. Onu araştırın derim çıkmacılardan.

Bas lar iyi vurmuyor, tizler yüksek seste rahatsız ediyor, bana göre hoparlör ile bu sorun çözülmez,, forumda çin malı teyibini bu şekilde düzeltebilen oldu mu ?  anfi + hoparlör ile olabilir belki

--2 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Arda P. yazdı:

Android almasam çok şey kaybedermiyim? Fiyat farkı ne kadar olur? İşim sadece navigasyon ve geri görüş.(mirrorlink varmı bu arada)

Var, hemde çok iyi çalışıyor, android olursa kabloyada gerek yok wifi üzerinden de çalışıyor (bu arada saf android olan general gm 5 plus da (android 7.0) çalışmamıştı ama şimdi sony z5 var(android 6.0) bunda çok güzel çalışıyor). iphone de sadece kablo ile çalışıyor, siri ile çok değişik bi deneyim olabilir ama hiç denemedim

Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Çağatay Özsoy yazdı:

Bas lar iyi vurmuyor, tizler yüksek seste rahatsız ediyor, bana göre hoparlör ile bu sorun çözülmez,, forumda çin malı teyibini bu şekilde düzeltebilen oldu mu ?  anfi + hoparlör ile olabilir belki

Ben Çinden aldım. Montaj yaptım alalı 3 sene oldu benimki wince. Ayarlarda hoparlör bas/tiz- araca ses verme yön ayarı var. Orj sony hoparlör ve tiviter taktıktan sonra birde bitü yaptıktan sonra ses farketti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Ben Çinden aldım. Montaj yaptım alalı 3 sene oldu benimki wince. Ayarlarda hoparlör bas/tiz- araca ses verme yön ayarı var. Orj sony hoparlör ve tiviter taktıktan sonra birde bitü yaptıktan sonra ses farketti.

bitü ne? ayrıca bizde bas tiz olarak değil, 8 li ekolayzır var sadece ama ne kadar ayarlasanda sanki bişeyler eksik

Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Çağatay Özsoy yazdı:

bitü ne? ayrıca bizde bas tiz olarak değil, 8 li ekolayzır var sadece ama ne kadar ayarlasanda sanki bişeyler eksik

Ekolayzırda var. bas/tiz ayarıda hatta moda göre pop jazz tarzıda seçebiliyorsun. Değişiyor.  Yaşlı olduğumdan yüksek ses sevmim benim için sorun değil yane :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Abi yanlış hatirlamiyorsam görüsmuştuk arkadaşla. Görüsmediysekte mesaj atsın bilgileri paylaşırım. Tesekkur ederim teoman abi.

Yanlız -t- büyük :Dkısmet kimeyse...

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

PAL007B Entegre

http://www.kartalotomasyon.com.tr/PAL007B-Entegre,PR-54656.html

entegresi ile çıkış entegresini değiştirin demişlerdi ama taktırdığım yer böyle şey olmaz dedi, bana görede biraz sallamasyon, öyle kafana göre entegre değişimi olmaz, + cihazıda yakabilirsin

Bu isi bilen abiler varsa forumda olduklarindan eminim .oluru varmi acaba..[emoji41]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.01.2017 - 22:38 tarihinde, Resul özdemir yazdı:

Hayirli ugurlu olsun. Bugun anakara sasmazda bu cihazin fiziksel olarak aynisini navimex 9941 modeli iscilik dahil 1350 liraya taktirdim. 1.6 ghz cortex a9 islemci 1 gb ram var. Igo 8 navi var icinde. Iscilik kisminda bizzat gozlemledim. Birsuru kablo kesip bant kullandilar. Sozde tak cikar monte ediliyordu bunlar. Ozetle geri kamerasi oldukca seri. Menuler akici ve dokunmatik hassasiyeti gayet iyi. Genel olarak cihazi begendim ama ses muzik olayi pert. . Ekolayzer ayari falan baktim ama duzelmiyor. Style ses sistemini begenmeyenlerdendim. Ama suan mumla ariyorum. Bas ölü durumda. Yuksek volumlerde tiz iskenceye donuyor. Sesler karisiyor . Bilemedim problem nedir. Sizin ses sisteminde rahatsiz edici bir durum varmi.

Aynı cihaz hayırlı uğurlu olsun. Benim cihazda gps olayı çok hoşuma gitti süper hızlı. Ses olayında 20 nin üzerine çıkınca evet böyle şeyler oluyor. Ekolayzır gerçek farkları yaratmıyor. Ama ses kalitesi yine de iyi çok büyük sıkıntı yok cihaz güzel. Gayet seri bir cihaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.