Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 'e Navigasyon takan var mı ?

Önerilen Mesajlar

Aynı cihazı geçen ay ben de aracıma taktım. Bass için ayrı çıkış var, hatta ayrı bass ayarı da var. Şarkı geçişleri gayet iyi, sadece ilk açılışta çalıştıracağın multimedyayı okuması biraz sürüyor, belki de benim 16 lık bellek ve 8 lik hafıza kartının ağzına kadar dolu olmasından dolayı olabilir. Soketler araca tam uyumlu, direk tak çalıştır yapıyorsunuz, tv anteni ve gps anteni ile geri görüş kamerası için biraz uğraşabilirsiniz o kadar.
Şunu da belirteyim radyo kalitesi orijinalden en az 2 kat daha iyi oldu benim aracımda. Anten sökülü - Shark anten takılı halde bi de...

arabayı titanyum yaptın çaktırmadan ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün 4 gündür elimde olan Navimex 9941 hd android multimedyayı aracıma sonunda taktırdım. Ürün çok güzel ama bence tabi. 1300 tl cihaz ve 150 tl montaj 1450 tl ye mal oldu. Tavsiye ederim fiyat nasıl aceba...

--34 dakika sonra eklendi--

Bunlarda resimler

IMAG0032.jpg

IMAG0040.jpg

IMAG0041.jpg

IMAG0035.jpg

IMAG0036.jpg

IMAG0037.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 4 gündür elimde olan Navimex 9941 hd android multimedyayı aracıma sonunda taktırdım. Ürün çok güzel ama bence tabi. 1300 tl cihaz ve 150 tl montaj 1450 tl ye mal oldu. Tavsiye ederim fiyat nasıl aceba...
--34 dakika sonra eklendi-- Bunlarda resimler
IMAG0032.jpg
IMAG0040.jpg
IMAG0041.jpg
IMAG0035.jpg
IMAG0036.jpg
IMAG0037.jpg

Hayırlı olsun siz begendiyseniz gerisi teferruat. Geçişleri,geçiş hızları nasıl acaba?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayirli ugurlu olsun. Bugun anakara sasmazda bu cihazin fiziksel olarak aynisini navimex 9941 modeli iscilik dahil 1350 liraya taktirdim. 1.6 ghz cortex a9 islemci 1 gb ram var. Igo 8 navi var icinde. Iscilik kisminda bizzat gozlemledim. Birsuru kablo kesip bant kullandilar. Sozde tak cikar monte ediliyordu bunlar. Ozetle geri kamerasi oldukca seri. Menuler akici ve dokunmatik hassasiyeti gayet iyi. Genel olarak cihazi begendim ama ses muzik olayi pert. . Ekolayzer ayari falan baktim ama duzelmiyor. Style ses sistemini begenmeyenlerdendim. Ama suan mumla ariyorum. Bas ölü durumda. Yuksek volumlerde tiz iskenceye donuyor. Sesler karisiyor . Bilemedim problem nedir. Sizin ses sisteminde rahatsiz edici bir durum varmi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Resul özdemir yazdı:

Hayirli ugurlu olsun. Bugun anakara sasmazda bu cihazin fiziksel olarak aynisini navimex 9941 modeli iscilik dahil 1350 liraya taktirdim. 1.6 ghz cortex a9 islemci 1 gb ram var. Igo 8 navi var icinde. Iscilik kisminda bizzat gozlemledim. Birsuru kablo kesip bant kullandilar. Sozde tak cikar monte ediliyordu bunlar. Ozetle geri kamerasi oldukca seri. Menuler akici ve dokunmatik hassasiyeti gayet iyi. Genel olarak cihazi begendim ama ses muzik olayi pert. . Ekolayzer ayari falan baktim ama duzelmiyor. Style ses sistemini begenmeyenlerdendim. Ama suan mumla ariyorum. Bas ölü durumda. Yuksek volumlerde tiz iskenceye donuyor. Sesler karisiyor . Bilemedim problem nedir. Sizin ses sisteminde rahatsiz edici bir durum varmi.

Bende fiestaya navimex android 5.1 takdırdım, dediğiniz gibi ses dışında her şeyinden memnunum ama eski orjinal teyibin ses sisstemini özellikle basını arıyorum. idare etmeye çalışıyorum ama eski teyibede her an dönebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende fiestaya navimex android 5.1 takdırdım, dediğiniz gibi ses dışında her şeyinden memnunum ama eski orjinal teyibin ses sisstemini özellikle basını arıyorum. idare etmeye çalışıyorum ama eski teyibede her an dönebilirim.

Ooo sizinki 5.1 mi[emoji3].Bizimki 4.4. . Sese alisabilirim belki. Artilari eksiden fazla. Birde masraf yapiliyor ve hop olmadi sok at demek olmuyor. . 4×45 wat cikisli bir cihazdan nasil oluyorda boyle uyuz bir ses cikiyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooo sizinki 5.1 miemoji3.png.Bizimki 4.4. . Sese alisabilirim belki. Artilari eksiden fazla. Birde masraf yapiliyor ve hop olmadi sok at demek olmuyor. . 4×45 wat cikisli bir cihazdan nasil oluyorda boyle uyuz bir ses cikiyor

Ben 5.1 varsa alırım dedim buldular, titanyumun ayarlar menüsü sanırım 4.4 te yok (gerçi şuanda da lastik havalarını hafızaya alamıyorum, eski havaları koruyorum belki ileriye doğru yazılım ile düzeltirler, onun dışında esp, ambiyans aydınlatma vs hepsi çalışıyor) benimkin de 4x50 wat yazıyor ama sanki sizinkinden bi farkı yok, ismi 4x50w, ikinciside ben hoparlör bakıyorum ama sanki masrafı dahada büyütecek ve sonuçta vermeyecek gibi. 

Bu arada geçende biri mosfet entegresini değiştirirsen sorun çözülür dedi, takan yere sordum bu entegre senin cihaza olmaz dedi çıktı, bana görede öyle her entegre heryere olmaz. 

Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 5.1 varsa alırım dedim buldular, titanyumun ayarlar menüsü sanırım 4.4 te yok (gerçi şuanda da lastik havalarını hafızaya alamıyorum, eski havaları koruyorum belki ileriye doğru yazılım ile düzeltirler, onun dışında esp, ambiyans aydınlatma vs hepsi çalışıyor) benimkin de 4x50 wat yazıyor ama sanki sizinkinden bi farkı yok, ismi 4x50w, ikinciside ben hoparlör bakıyorum ama sanki masrafı dahada büyütecek ve sonuçta vermeyecek gibi. 

Ewet oda riskli. Hoparlor amfi vs para yatirilirsa ihya olur bence.. yazin bakacam insallah o islere. Benimki tit degil zaten style. Kapilari falan gosteriyor acik kaldi diye ama lastik basincimi yada yakit km hesaplarimi zaten goremedim. Varmi oyle seyler onuda bilmiyorum. Yaa hocam bosver. Olmasada olur [emoji23]

Ayrica entegre falan o kadar anlamiyorum da. Olmayacaksa daha neye yarar ki. Hersey oluyorda bu is mi olmuyor. Nasil bi entegre bulunmasi lazim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses bu çin malı teyplerde hep sorun. Nedense sesten verim alınmıyor. Birde orj teyplerde vol max 30 iken bu cihazlarda max 40. Ve genelde sesi arttırdığınızda bozulma oluyor. Bunun için şuan için bildiğim tek çözüm orj sony hoparlör bulmak. Onu araştırın derim çıkmacılardan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adres ve numara alabilir miyim?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ewet oda riskli. Hoparlor amfi vs para yatirilirsa ihya olur bence.. yazin bakacam insallah o islere. Benimki tit degil zaten style. Kapilari falan gosteriyor acik kaldi diye ama lastik basincimi yada yakit km hesaplarimi zaten goremedim. Varmi oyle seyler onuda bilmiyorum. Yaa hocam bosver. Olmasada olur emoji23.png

Ayrica entegre falan o kadar anlamiyorum da. Olmayacaksa daha neye yarar ki. Hersey oluyorda bu is mi olmuyor. Nasil bi entegre bulunmasi lazim.

PAL007B Entegre

http://www.kartalotomasyon.com.tr/PAL007B-Entegre,PR-54656.html

entegresi ile çıkış entegresini değiştirin demişlerdi ama taktırdığım yer böyle şey olmaz dedi, bana görede biraz sallamasyon, öyle kafana göre entegre değişimi olmaz, + cihazıda yakabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.