Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Şarkısı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

yirim seni bennnnnnnnn....bekliyoz hergün parçalarını zevkle dinlemek için...mentol ne dinliyor acaba cok merak ediyom ben....gospel dir mutlaka onun dinledikleri.... :D:kıhkıh:

Mertolün şu sıralar pek şarkı dinlediğini sanmıyorum,dinliyorsa bile "a"daletin bu mu Dünya" yı ya da "Hatasız Kul Olmaz"ı dinliyordur garibim.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ANNEM İÇİN......

"Son defa"yı dinlerken fark etmiştim zaten iÇime düşen hüzünden...

Acını bir kez daha paylaşıyoruz.

Ama insanoğlu her şartta yol devam etmeye programlı...

Kaybettiklerimle ilgili şu düşünce bana yol göstermiştir hep: "Şu anda benim ne yapmamı isterdi...!?"

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler...doktorum...öyle...ben hüznü çok severim....aslında o doktora giden palyaço gibiyimdir de...çaktırmıyorum...bi büyügüm demiştiki kuyrugun düşmanına karşı hep dik olucak....yaralarım var kabuk tutacak düşecek ama izi hep kılıç yarası gibi çıkmıyacak...

bazı şeyler...insanın kalbinin derisine yazılıyor onun hiçbirşey silemiyor bu yüzden...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.