Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Kırmak için uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyor olabilirler mi?

Ben de eskiden bira senin gibi düşünüyordum, ama yeni Türkiye düzeni artık beni de "bana neci" yaptı.

Ford'un derdi beni mi gerdi?

Yaşımdan, gençliğin getirdiği hevesten, fakat artık ulaşılması zor olmasının verdiği hayalkırıklığından diyelim hocam ? Yoksa son raddede dediğiniz gibi iş hep ' aman neyse boşver gitsin ' cümlesine çıkacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi
Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Parayı veren düdüğü çalar, çalar da soru düdüğü çalmak için o kadar parayı kim verir?

parada olsa ortada çalacak düdük yok. 

--1 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

2200 TL bu donanım için çok para değil. Millet sadece dış görüntü için harcadığı paralar yanında bişi değil. O düdüğü öttürecek çok kişi çıkar. 

2200 tl olduğu nerde yazıyor ? Agr yi 12200 tl den aşağı vermezler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

hani sen nerde yazdın ? 2200 tl ye agr nin ancak elektrikli düğmesini verirler ?

Bu konu durup dururken açılmadı ya yukarda post var. Hocam bilip bilmeden yine şey ediyorsun ?

Ama haklısın 2.200 liraya AGR'nin bırak düğmesini tabelasını bile alamazsın ? AGR bir mal değil alınmıyor.AGR'nin onayladığı ürünü alıyorsun.

https://www.agr-ev.de/de/ratgeber-produkte/produkte

Ford'un sattığı ürün 400 Euro. Aynı ülkede kış paketi de 400 Euro. Aynı içerikle bizde kış paketi 2.200 TL. Got it? 

Senin sandığın markalardaki gibi full elektrikli bir sistem değil bu, manuel. Bunun da detaylarını ilgili konularda konuşmuştuk. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu konu durup dururken açılmadı ya yukarda post var. Hocam bilip bilmeden yine şey ediyorsun ?

Ama haklısın 2.200 liraya AGR'nin bırak düğmesini tabelasını bile alamazsın ? AGR bir mal değil alınmıyor.AGR'nin onayladığı ürünü alıyorsun.

https://www.agr-ev.de/de/ratgeber-produkte/produkte

Ford'un sattığı ürün 400 Euro. Aynı ülkede kış paketi de 400 Euro. Aynı içerikle bizde kış paketi 2.200 TL. Got it? 

Senin sandığın markalardaki gibi full elektrikli bir sistem değil bu, manuel. Bunun da detaylarını ilgili konularda konuşmuştuk. 

opelde agr nin onayladığı masajlı elektrikli koltuk agr koltuk  diye geçiyor ford da da onu nasıl ifade edeceğimiz:  Ülkeye gelsin ismini öğrenelim o şekilde ifade edelim şuan o koltuğu agr koltuk şeklinde ifade ederek anlattım...2200 tl ye standart koltuk verirler o zaman agr onaylı biraz daha modern,

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, çağlar çetinkaya yazdı:

opelde agr nin onayladığı koltuk agr koltuk  diye geçiyor ford da da onu nasıl ifade edeceğimiz:  Ülkeye gelsin ismini öğrenelim o şekilde ifade edelim şuan o koltuğu agr koltuk şeklinde ifade ederek anlattım...2200 tl ye standart koltuk verirler o zaman agr onaylı biraz daha modern,

Ford Ergonomik koltuk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.