Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bende yeni focusu merakla bekleyenlerdenim, döviz yatay seyrederken üzerine birde ötv indirimi piyasaya sürmek için daha iyi bir dönem olamazdı aslında... 1 ay daha beklicez gibi.

MONDEO için Geçenlerde şöyle bir haber okumuştum umarım doğru değildir. Mondeo en yakışıklı aracı ford markasının...

Ford, yeniden yapılanma kapsamında Avrupa operasyonunda önemli değişikliklere imza atıyor. ABD'li şirketin bu kapsamda kârlılığı daha yüksek olan SUV modellerine odaklanacağı, Mondeo, Galaxy ve S-Max modellerinin üretimine ise son vereceği belirtiliyor. Bayilik sayısının azaltılacağı da gelen haberler arasında.

481B082B-5068-4DA5-BF42-A3CEF722CF40.jpeg

33AA1FBB-D8F0-465F-A10C-9AD883C39521.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mondeoya son verecekse D segmente yeni bir araç geliyor demektir. mondeo almaya niyetlenmişken kararı çabuk açıklarlar umarım. üretilmeyecekse zaten pek olmayan ikinci eli iyice düşer

Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Semih G. yazdı:

F3'te ilk çıktığında çirkin ördek yavrusu muamelesi görmüştü şimdiyse herkesin gözünde kuğu misali. Bu da öyle olacaktır diye düşünüyorum ve bence gideri var.

Ben gözü bozuk birkaç sahibi dışında kimsenin bu tasarımı "kuğu gibi" algıladığını düşünmüyorum. 

Zaten tasarımın satış başarısı üzerine etkisi çok da güçlü değil, özellikle ülkemizde. 

Filo satışlarını bir kenara bırakırsak Focus'un öncelikli tercih edilen bir model olduğunu söylemek de kolay değil.

Mk4 ST Line bence dengeli ve albenili bir tasarıma sahip. Klasik modele dönüp bakmam bile. Active'i görmek lazım, o da ilginç gelebilir insanlara. 

image.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekime bu donanım mı gelmiş? Halojen farlı falan ?

Focus yine HB olarak güzel olacak her zamanki gibi. Sedana bir türlü ısınamadım. Ama bunun sedanı da bayağı D segment boyutlarında. Araç oldukça uzun görünüyor. iç hacim bu defa gerçekten büyümüştür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, sinan yücel yazdı:

Kimse almanlar gibi araç tasarlıyamıyor, göze hoş gelen akıcı, estetik ve kaliteli bir duruş sergiliyorlar.

Focusu tasarlayanlar Almanlar değil mi? Bilmediğimden soruyorum. Yani Ford Amerikan menşei bir marka ama, bir de Ford Europe var. Ford EU’nun tasarımından ve üretiminden Almanlar sorumlu değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Focusu tasarlayanlar Almanlar değil mi? Bilmediğimden soruyorum. Yani Ford Amerikan menşei bir marka ama, bir de Ford Europe var. Ford EU’nun tasarımından ve üretiminden Almanlar sorumlu değil mi?

Her markanın dizayn bölümü oluyor bunun içinde onlarca çalışan var ve hepsi farklı milletin insanları ? Almanya da tasarımda etkin evet ama çoğu kimseye bunları anlatamazsınız genel bilgiler hep daha baskın çıkar ? 

Meraklısına: 

https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-avrupa-uretim-yerleri-ar-ge-merkezleri/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.