Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu her şey olabilir abi test aracı bile olabilir ? Bize gelen araba değildir veya otosan henüz onayları almadığı için böyle sürmek için getirmiş de olabilir ben bilmiyorum şahsen. Egzoz bile yamuk ? Avrupa'da arabalar bayide sergiye başladı ama müşteriye teslimatlara daha var. Bi siteden plakaya göre araç sahibi gözüküyordu sanki diye hatırlıyorum, üşenmiyorsan bi araştır istersen.

Muhtemelen bu seri üretim öncesi test aracıdır. Yabancı lansmanlarda kullanılan test araçlarından bile olabilir. Egzoz falan yamuk durduğuna göre seri üretim öncesi olma ihtimali de var. Bir bakayım ben sağa sola ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Muhtemelen bu seri üretim öncesi test aracıdır. Yabancı lansmanlarda kullanılan test araçlarından bile olabilir. Egzoz falan yamuk durduğuna göre seri üretim öncesi olma ihtimali de var. Bir bakayım ben sağa sola ? 

Şimdi gördüm, arka cam sol üstte numaralar var. Test aracı yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şimdi gördüm, arka cam sol üstte numaralar var. Test aracı yani.

Mesajı düzenleyeyim tekrardan. Yanlış alarm ? Arkadaşa diyorum emin misin bunu İstanbul'da gördüğüne diye İstanbul nereden çıktı ben italya'ya geldim dedi mevzu anlaşıldı. Ufak bir karışıklık oldu. Araba italya'da test aracıymış ?

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
08.07.2018 - 01:31 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Almanya bilgisi almanya sitesinde yazıyor zaten ve bu bilgiler sadece o ülkeyi bağlar ? Ayrıca yanlış bilgi vermiş kuzen.

Yanlis bilgilerimi dogrusuyla duzeltirseniz... bilgilenmis olayim? Mesela motor secenekleri hakkinda dogrusu nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Erdinç IL yazdı:

Yanlis bilgilerimi dogrusuyla duzeltirseniz... bilgilenmis olayim? Mesela motor secenekleri hakkinda dogrusu nedir?

Bu konunun ilk mesajındaki tüm bilgiler doğru mesela onlara bakabilirsiniz. Kuzeniniz 1.5 motorun hangi donanımlarla geleceğini yazmış ya işte o yanlış dedim öyle bir kısıtlama yok. Titanium'a vs de gelebiliyor o motor ve Vignale ile özel sipariş olayını zaten hiç anlayamadım ?  Özel siparişlik bir durum da yok Ford'da listelerinde ilk günden beri bu motor seçeneği var fiyatı da üzerinde.  Baz motor olan 1.0 titanium'da bitiyor sözü de hatalı o da Vignale'ye kadar var.

Ve yazdığım şeyi tekrar yazıyorum bu bilgiler ülkelere göre değişir kimsenin kombinasyonu kimseyi bağlayacak diye bir durum yok. Ben size fabrikadaki kombinasyonu iletiyorum sağdan soldan aldığım bilgiler değil.

Ayrıca size Almanya fiyat listesini ekliyorum daha net anlaşılır. 

Screen Shot 2018-08-04 at 00.40.44.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu konunun ilk mesajındaki tüm bilgiler doğru mesela onlara bakabilirsiniz. Kuzeniniz 1.5 motorun hangi donanımlarla geleceğini yazmış ya işte o yanlış dedim öyle bir kısıtlama yok. Titanium'a vs de gelebiliyor o motor ve Vignale ile özel sipariş olayını zaten hiç anlayamadım ?  Özel siparişlik bir durum da yok Ford'da listelerinde ilk günden beri bu motor seçeneği var fiyatı da üzerinde.  Baz motor olan 1.0 titanium'da bitiyor sözü de hatalı o da Vignale'ye kadar var.

Ve yazdığım şeyi tekrar yazıyorum bu bilgiler ülkelere göre değişir kimsenin kombinasyonu kimseyi bağlayacak diye bir durum yok. Ben size fabrikadaki kombinasyonu iletiyorum sağdan soldan aldığım bilgiler değil.

Ayrıca size Almanya fiyat listesini ekliyorum daha net anlaşılır. 

Screen Shot 2018-08-04 at 00.40.44.png

Daha net bilgiyi arac satisa ciktiginda gorucez bence ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Erdinç IL yazdı:

Daha net bilgiyi arac satisa ciktiginda gorucez bence ?  

Sanırım Türkiye'den bahsediyoruz? Daha önce yazdıklarınızdan bunu demek istediğiniz anlamadım ve size genel üretim bilgisi verdim. 

Üçüncü kez yazıyorum, bunlar ülkelere göre değişir çoğu şey zaten mümkün. Bilemiyorum daha neti nasıl oluyor ? Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Sanırım Türkiye'den bahsediyoruz? Daha önce yazdıklarınızdan bunu demek istediğiniz anlamadım ve size genel üretim bilgisi verdim. 

Üçüncü kez yazıyorum, bunlar ülkelere göre değişir çoğu şey zaten mümkün. Bilemiyorum daha neti nasıl oluyor ? Kolay gelsin.

Ben trye girecek focuslardan bahsettim 1.5 ecoboost stline pakette ve vignale ozel siparisde gelecekmis. 1.0 ecoboost ve 1.5 dizel olarak satilacakmiş. Dogruluk yada yanlisligi dedigim gibi satisa sunuldugunda gorucez. Sizede kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Erdinç IL yazdı:

Ben trye girecek focuslardan bahsettim 1.5 ecoboost stline pakette ve vignale ozel siparisde gelecekmis. 1.0 ecoboost ve 1.5 dizel olarak satilacakmiş. Dogruluk yada yanlisligi dedigim gibi satisa sunuldugunda gorucez. Sizede kolay gelsin

Ben size Türkiye'ye şu gelecek demedim zaten dikkat ederseniz genel bilgi verdiğimi iletiyorum üçüncü kez ve Almanya için yanlış olduğunu söyledim -açıklamanız çünkü Türkiye yönünde değildi, bunu tahmin etmek de uzaktan zor malum-

Dediğiniz olabilir gayet de mümkün bir kombinasyon.  Vignale de özel siparişle gelecek evet, bunu da konuştuk zaten zamanında ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yanlis anlatmis olabilirim ama kuzenimin paylasimi bu yondeydi.. tr pazArina 1.5 ecoboost her pakette girmeyecek stline istersen alabileceksin dedi  zaten resmi ford sayfasinda dikkat ederseniz 1.5 ecoboost tanitimi yok.  1.0 ecoboost 100 bg 125 bg ayrimi olacakmis en baz paket ve baslangic satis 1.0 100 bg 5 ileri olacakmis en bos paket... tabi dedigim gibi tam satisa konulmadan bu bilgiler yuzde yuz dogru degil gozumuzle gormek lazim... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Erdinç IL yazdı:

Ben yanlis anlatmis olabilirim ama kuzenimin paylasimi bu yondeydi.. tr pazArina 1.5 ecoboost her pakette girmeyecek stline istersen alabileceksin dedi  zaten resmi ford sayfasinda dikkat ederseniz 1.5 ecoboost tanitimi yok.  1.0 ecoboost 100 bg 125 bg ayrimi olacakmis en baz paket ve baslangic satis 1.0 100 bg 5 ileri olacakmis en bos paket... tabi dedigim gibi tam satisa konulmadan bu bilgiler yuzde yuz dogru degil gozumuzle gormek lazim... 

Baz şu olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.