Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

05.06.2018 - 19:56 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

SW ST-line PT+JP

Focus Mk4 SW.jpg

Orta direğin bütçe ayarları bozulmamış olsaydı almayı çok isterdim ama bu topraklarda bir mucize yaşanmadığı sürece ben artık bu arabayı alırım diyemem. C sınıfı bir aracı alamam demek ağırıma gitse de durum bundan ibaret.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni fiyatlara 5-10.000 tl arası zamlar gelmiş. Araçların 0'ı 120.000 civarlarından başlıyor.  Bilmiyorum ama insanların bu fiyatlara alışması biraz zaman alacak gibi. Psikolojik bir eşik 100.000 tl. 2018 model bir araçta tasarım ve ek özellikler ( yaya tespit edince otomatik fren gibi mesela ) olarak şu var deyip hadi ben bu arabayı alayım demesi lazım. Eminim birçok kişi  '' bu parayı bu arabaya vereceğime '' şeklinde başlayan cümleler kuruyordur diye düşünüyorum. Yoksa gerçekten de Yeni Focus'un yeni nesil tasarımı, iç mekanının ferahlığı, ekstra özellikleri arabaya verilen parayı kabul edilebilir kılıyor. Ama o psikolojik fiyat eşiğine alışmak zaman alacak gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Ama o psikolojik fiyat eşiğine alışmak zaman alacak gibi...

Bunun alışmayla ne ilgisi var?

Ya paran vardır alırsın, ya da yoktur, yalanırsın...

Ha tabii şöyle: Mesela ben ikinci grupta olduğuma alışmaya çalışıyorum. ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Bunun alışmayla ne ilgisi var?

Ya paran vardır alırsın, ya da yoktur, yalanırsın...

Ha tabii şöyle: Mesela ben ikinci grupta olduğuma alışmaya çalışıyorum. ? 

Cem abi 100.000 tl bana göre duyanın oha dediği bir rakam. Yani çok gibi bir algı yaratıyor kafada. En azından bende öyle ? Yani para yoktur manasında benimki zaten ? Şimdi 0 km araç satışlarındaki trend ne durumda bilmiyorum. Ama harbiden mesela bir polo dizel comfortline manuel 117.000 tl yazıyor anahtar teslim fiyatı. Duyunca bir çok insan oha diyordur. Polo bu para satılıyorsa 130-140 a da Focus alınır yani rahatlıkla. Hele Focus 4 yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Orta direğin bütçe ayarları bozulmamış olsaydı almayı çok isterdim ama bu topraklarda bir mucize yaşanmadığı sürece ben artık bu arabayı alırım diyemem. C sınıfı bir aracı alamam demek ağırıma gitse de durum bundan ibaret.

Eğer bu cümleleri orta direk kuruyorsa gerçekten bir yerlerde sorun var demektir ki ben de sizinle aynı kanıyı paylaşıuorum ve umudum da yok artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Kemal Güllü yazdı:

Eğer bu cümleleri orta direk kuruyorsa gerçekten bir yerlerde sorun var demektir ki ben de sizinle aynı kanıyı paylaşıuorum ve umudum da yok artık. 

Artık orta direk olmayabilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İlk günden beri favori farlarım bunlar.

Focus Mk4 2018 Eğitim1.jpg

Focus Mk4 2018 Eğitim2.jpg

Focus Mk4 2018 Eğitim3.jpg

Focus Mk4 2018 Eğitim4.jpg

Bir çok detayı okumuştum ama aklımdan çıkmış. Şu trafik levhalarını okuyup ona göre pozisyon alan üst seviye farlar bunlar mı yoksa thor olanlar mıydı ?

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Bir çok detayı okumuştum ama aklımdan çıkmış. Şu trafik levhalarını okuyup ona göre pozisyon alan üst seviye farlar bunlar mı yoksa thor çekici olanlar mıydı ?

Bunlar ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bunlar ? 

İsabet olmuş.. Bence de en güzel farlar bunlar. Far yıkama olduğu için de bi xenon diye düşündüm bu farları. Öbürü led far ama onlarda genelde far yıkama olmuyor.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.