Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bence kırmızı tavavn olmamış. Bir Mini cooperdaki gibi durmuyor. İkincisi sis farkarı St line de güzel ama normalde alakasız bir tasarım olmuş o farların altına. Bir de ön kısım Focus'un o sert görüntüsünü vermemiş, daha yumuşak , oval hatlara sahip. Tabii bir de dışarda görmek lazım çıplak gözle. Ön havalandırma krom ızgara biraz daha uzun olsaymış yanlara doğru sanki daha iyi olurmuş. Satış rakamlarından anlıycaz bakalım, ne kadar başarılı olacak bu model. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Led gündüz farlı hali bu, başka far yok. Fardan bahsetmiştim ? 

fardan bahsettiğini anladım da, diğer donanımlarda led DRL yok demi? (takip etmedim bilmiyorum)

yoksa en çok style trend göreceğimizden, bolca göreceğimiz far bu değil diye dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne zamandır aklımda... Neden park sensörü gözleri hala "görünüyor?" Bilgim yok ama tamponda ve çamurluklarda gözler olmadan çalışan sistem yok mu? Çok mu sıkıntı olması, hayır tabiki ama ne bileyim Ford'un sensör gözleride kocaman oluyor malum VW veya diğer birçoğuna kıyasla... Dikkatimi çeken bir nokta epey zamandır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Erhan Er. yazdı:

Active versiyonu bir donanım seçeneği değil herhalde. Karoser.. Yani station wagon’un active versiyonu olmayacak? Aslında SW için güzel bir seçenek olabilirdi.

Denenen bir araba var. Bence olur, SW üretimi yılın ikinci yarısı başlayacak yaz aylarında onun seçenekleri Avrupa için kesinleşir.

İşte bu sw active.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sosyal medyada paylaştığım görsel, yani bu

collage1son.jpg

resmi Ford çiziminden kesittir. ? Ne zaman sunulacağı/üretileceği hakkında hala resmi bir tarih/açıklama yok. Fiesta'nın Full LED farları gibi araya sıkıştırırlar belki o da en iyimser 2019.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.