Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

13 dakika önce, Semih O. yazdı:

Otosan donanımlar konusunda ne zaman anlaşacak acep? Bütün Avrupa sitelerinde konfigüre ediliyor araç. Bir de Ford şu siteyi yenilese artık pek güzel olacak.

Anket sonuçlarını yolladım, en son bilgim Mayıs ayında ürün toplantısı yapılacaktı. Siteyi yenilseler iyi olacak bence de, sırayla sanırım o iş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama sileceklerin de tek yöne doğru çalışması son derece isabetli olmuş. Eski kasadaki sistem daha estetikti belki ama çalışma sisteminde kimi zaman aksaklıklar oluyordu. Silme işi bitip de aşağıda buluştuklarında bir parça yukarıda kalıp beklemeye geçiyordu silecekler. 1-2 saniye yağmur düşmezse tam aşağı iniyordu. Az yağışlı günlerde bu durum sistemde kararsızlığa sebep oluyordu. Tam dibe inmişken aniden geri çalışınca ses falan yapıyordu. 

Serkan Z. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Serkan Z. ben tam tersini dusunuyorum. Focusun mk3 mca daki iki yone acilan sileceklerine alistiktan sonra diger araclarin (kendi golfumde dahil) tek yone acilan sileceklerinin performanslari cok dusuk geliyor. Focusun aradigim ozelliklerinden biriydi. Ama belli ki bu ozelligi de yemisler ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

@Serkan Z. ben tam tersini dusunuyorum. Focusun mk3 mca daki iki yone acilan sileceklerine alistiktan sonra diger araclarin (kendi golfumde dahil) tek yone acilan sileceklerinin performanslari cok dusuk geliyor. Focusun aradigim ozelliklerinden biriydi. Ama belli ki bu ozelligi de yemisler ? 

Temizlemesi ve estetiği benim de çok hoşuma gidiyordu ama tasarımı sebebiyle bazı handikapları vardı. Otomatik modda iken az yağmurda bekleyişi biraz uzun olursa birkaç santimetre daha aşağı inip kapanıyor. Sonra aniden bir damla algılayıp yeniden harekete geçince bazı kararsızlıklar yaşıyordu. Biraz fazla gürültü yapıyordu bu ilk kalkış esnasında. Sadece bende olamaz çünkü ilk önce MCA benzinli aldım. Dizel otomatik gelince de onunla değiştim. Her iki arabamda da sistem aynı şekilde çalışıyordu. Sürekli yağan yağmurda ise hiçbir sorun yok hatta benzersiz bir temizleme performansı var. Bir de sanki tek yöne doğru çalışanlar daha yüksek hızda çalışabiliyor gibime geldi ama bu psikolojik olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.