Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arkadan çin malı arabalara benzemiş. 

Önden de artık göre göre alıştık mı ne, eh işte ama açıkça söylemeliyim ki, EGEA'nın çakması niteliğindeki tasarım, EGEA'dan çok çok daha kötü durumda. 

Ford'un alacak ticarilerden başka arabası kalmadı desek yeridir artık. 

Bknz. Transit, Transit Custom, Corrier, Connect. Hepsi de oldukça güzel arabalar. Ama otomobil bölümüne bende 10 üzerinden 3.

Son dönemlerde Mondeo ve GT hariç, Mustang da dahil, vay be ne araba yapmışlar diyebileceğimiz bir arabası var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Ford'un alacak ticarilerden başka arabası kalmadı desek yeridir artık. 

Bknz. Transit, Transit Custom, Corrier, Connect. Hepsi de oldukça güzel arabalar.

Ben custom alıp içini vip yaptırmayı düşünüyorum aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana da volvo dan esintiler geldi bi ara volvo ya bakıyorum sandım.Gelsin birde canlısını görelim beğenmezsek biraz daha gömeriz kazma ve kürekler hazır olsun

--0 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Ben custom alıp içini vip yaptırmayı düşünüyorum aslında.

ticari olmasa hız derdi gibi en güzeli bildin mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Olur mu yaa, Yakup anasayfaya yazmış işte hem SLA bağımsız süspansiyon hem torsiyon var. Bence 120lik dizel dahil güçsüz versiyonlar torsiyon üstü bağımsız olur 

evet şimdi okudum bende... 

aynı kapıya çıkıyoruz neticede

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

Çin sedanı 

MK4_Focussedan2.jpg.f63af053273ae45f15cfe2ddd7726fe9.jpg

MK4_Focussedan.jpg.ad4f0652c9f3689199dc619951490000.jpg

--3 dakika sonra eklendi--

resmi açıklama geldi 

https://media.ford.com/content/fordmedia/fna/us/en/news/2018/04/10/all-new-global-focus-innovative-spacious-connected.html

--6 dakika sonra eklendi--

Dünya çapında siparş edilebilir versiyon sayısı %92 azaltılmış. Güncel focusta 360 konfigürasyon varken yeni focusta sadece 26 konfigürasyon varmış. 

olmuş sedanını beğendim SW modelini canlı görüp bakacağız artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kamuflajlı fotolar varken "farları çok geniş yapmışlar, kötü görünecek" demiştim ve kendime göre haklı çıktım. Ön tasarımını hiç ama hiç beğenmedim. Çok kötü olmuş.

HB'nin arkası güzel ve oturaklı duruyor. Sedanın da arkasını pek beğendiğimi söyleyemem.

Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tasarım görecelidir malum, HB için söylüyorum özellikle arka tasarım çok hoşuma gitti ama tabi baz modelin görüntüsünü de görmek lazım. Ön tasarım beni çok heyecanlandırmadı. Burada belirtmek istiyorum, F3 HB aracım varken F3,5 tanıtıldığında yakın çevreme "berbat bir tasarım, iyice yumuşatmışlar" deyip, 9 ay sonra F3,5 almış birisiyim... :D Yani, Yakup'un da daha önce dediği gibi zamanla illaki hoş gelecek. @okan ali gibi ben de özellikle sedan tasarımını merak ediyordum ki birkaç fotoğraf paylaşılmış.. Tabi benim için titanium donanım sedan ve beyaz renk belirleyici olacak tasarımının albenisine karar vermek adına ama sanki hoşuma gidecek. Hepsinden önemlisi, 8 ileri EcoBlue'nun performansını merak ediyorum, boynuz kulağı geçecektir elbet... Ha bir de eğer gelirse, hiç sevmezdim ama şu yuvarlak otomatik vites şeysi çok iyi olmuş be.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.