Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Focus 3 çıktığında neler neler deniliyordu çoğu aldı arabayı veya kitlesi değişti :D Geçer yani sakin olun, dövüşmeyin. 

İlk resmi bilgileri, başlığa ekledim. Avrupa detayları geldiğinde devam edeceğiz. 

Beklenen tüm tasarım, donanım vs her şey aynı. Yine yanılmadık :) 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Focus 3 çıktığında neler neler deniliyordu çoğu aldı arabayı veya kitlesi değişti :D Geçer yani sakin olun, dövüşmeyin. 

İlk resmi bilgileri, başlığa ekledim. Avrupa detayları geldiğinde devam edeceğiz. 

Beklenen tüm tasarım, donanım vs her şey aynı. Yine yanılmadık :) 

ben beğendim, beğenmeyenler zamanla alışacaklardır mevcut kasadaki eksiklikler giderilmiş gibi duruyor yakından incelemek lazım yeni fiestayı pc den gördüğüm zaman yumurta gibi duruyordu ancak yakından görüp içine falan oturunca çok beğenmiştim st line alınası duruyor ayrıca

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet guzel olmus. İc hacim genislemis, one gelen gogus zayiflatilmis. Arka koltuklarda bir sikistirilmis saman goruntusu var, cok ince geldi gozume ama genel olarak gayet iyi... 

onemli olan turkiyeye hangi donaninlar hangi kombinasyonlar gelecek. Onu bekleyelim... st line direksiyona bayildim ama ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videoyu 3 kez izledim. Görsel olarak eleştirilecek çok şey var. En başta on konsol bence. Ama önemli olan kullanışlılık . Umarım daha iyidir abisine göre. Malzeme kalitesi yükselmiş gibi. Daha albenili duruyor. Bi ellemek lazım:)

Kaportanın daha modern ve güncel olduğu kesin. En büyük farkı donanımlar yaratır bence. Nihayetinde satış rakamını da fiyatı. Kaputa iki tokat atmadan çok şey söylemek hala uzak 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videoyaya bidaha bakınca şunu da hissettim

Sanırım siteyi düzenli takip eden kimse bu tasarıma şaşırmamıştır.

@Yakup Çağatay farların tasarımına kadar tüm ayrıntıları verdi zaten ?

Bu yüzden heyecanlanmıyoruz hiç görmesek belki daha farklı tepki verirdik

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi konuma resmini de çekip yorum yaptığım önü alçak ince profili ve sade ön tasarımı seviyordum 3,5 ta.  Bu daha şişkin bir baloncuğa dönüşmüş. Maalesef formu koruyup iç hacmi büyütmeyi becerememişler benim nazarımda. Direk hacim büyütmeye odaklanmışlar ve bunun için profili değiştirmişler gibi geldi bana.  

Video ve resimlerde göstergeleri göremedik. Umarım hayalet gösterge vardır. Fiestadaki, toros göstergesine benzeyen düz göstergeler rezil görünecektir. 

Gördüğüm kadarıyla autohold düğmesi var. Bu iyi. Vites topuzu yerine düğme var otomatiklerde bu da güzel görünüyor (umarım her seride öyledir) 

ST line biraz alınası . Vignale ve active gerçekten hiç ama hiç beğenemedim. Yerin göğün SUVumsularla dolduğu günümüzde maalesef son kalelerimizden birini de kaybettik. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Sabri Özer yazdı:

ST 1.6 motorla gelirse düşünürüm

Onu herkes düşünür :) Ama 1.6 ST, ST midir değil midir şimdi oraya bakmak lazım :) 

Neyse hiç ihtimal vermediğim için bu topa girmiyorum, girsem de tekrar Focus'a döneceğimi sanmıyorum. Ama ST-Line bir SW ilgimi çekerdi, ben SW'nin çizgilerini çok beğendim

• Beğen 1
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, H. Cenk yazdı:

ST line biraz alınası . Vignale ve active gerçekten hiç ama hiç beğenemedim. Yerin göğün SUVumsularla dolduğu günümüzde maalesef son kalelerimizden birini de kaybettik.

Kesinlikle öyle hocam. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Onu herkes düşünür :) Ama 1.6 ST, ST midir değil midir şimdi oraya bakmak lazım :) 

Neyse hiç ihtimal vermediğim için bu topa girmiyorum, girsem de tekrar Focus'a döneceğimi sanmıyorum. Ama ST-Line bir SW ilgimi çekerdi, ben SW'nin çizgilerini çok beğendim

Ayni beygir gücü ve torku verdikten sonra hacimin onemi varmi ? :) Peugeot 308 Gtida 1.6dan 270 beygir 350 tork aldı. Fordda küçülmeye gidebilir belki 1.5den çıkarır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.