Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

11 dakika önce, barisozyurt yazdı:

Sedanın resim ve videoları çok az. Sedanı görmek isteyenler için. Videonun başında ve sonunda sedanın arkası gösteriliyor.

Ben sedanın arkasını beğendim. Koyu renk ile baya güzel olur.

https://www.youtube.com/watch?v=aIl_r_l81KI

Sedan resimleri az ama fotoğrafları oldukça fazla ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu demek istedim:

Sedanın HB 'ye göre yandan ve arkadan görünüşü farklı. Sedanın arka tasarımının göründüğü farklı açılardan foto ve video sayısı az ve çoğu da sedanın tanıtım rengi olan bej renk. Bej renk bu arabaya hiç yakışmıyor. 

Video'da farklı açılardan arka tasarım görünüyor. Bir de Sedan ST-Line araç.

barisozyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.10.2018 - 14:57 tarihinde, Ercan Çelik yazdı:

Şahsuvaroğlunda gördüm. Türkiye ye 4-5 adet gelmiş fotoğraf çekimi yapılacakmış. Şahsuvarda 1 adet sedan var onun da içine falan sökmüşler bi sebepten. Ama şunu söyliyeyim içi baya geniş olmuş. Konsolu baya daraltmişlar buda iç hacime çok güzel yansımış.Arabada herşey var fakat farlar halojen ? bagaj derinliği de gitmiş neredeyse eşik seviyesinde. Hatchback modeli isteğe göre gelecekmiş sadece sedan modeli gelecekmiş ne kadar doğru bilmem.

Çok Güzel Olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasim ayina girdik. Hatta ilk hafta bitecek. Bildigim Turkiye lansmani da Kasim'a ertelenmisti. Marka, lansmana gelecek kanallara en azindan bir kac hafta evvel haber veriyor tarihleri diye biliyorum. Bu dogrultuda lansmanin ne zaman yapilacagina dair bir bilgi yahut duyum var mi acaba ? Otomobil eskiyecek biz hala lansman goremedik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Kasim ayina girdik. Hatta ilk hafta bitecek. Bildigim Turkiye lansmani da Kasim'a ertelenmisti. Marka, lansmana gelecek kanallara en azindan bir kac hafta evvel haber veriyor tarihleri diye biliyorum. Bu dogrultuda lansmanin ne zaman yapilacagina dair bir bilgi yahut duyum var mi acaba ? Otomobil eskiyecek biz hala lansman goremedik.

Son üç aylık ülke durumu böyle olmasaydı çoktan yolda olacaktı ki bu da Türkiye için güzel bir süre aslında. Reklam planlamalarına bakarsanız eğer araba gelmeden onlar geldi, aslında aynı anda başlamaları gerekirdi. 3. haftanın sonunda bayilere tanıtım yapılacak Antalya'da. Basın için ise henüz benim bilgim yok, nerede yapsak karar vermedik diyorlardı. O da çevre vakitlerde olur +- 5 gün.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Son üç aylık ülke durumu böyle olmasaydı çoktan yolda olacaktı ki bu da Türkiye için güzel bir süre aslında. Reklam planlamalarına bakarsanız eğer araba gelmeden onlar geldi, aslında aynı anda başlamaları gerekirdi. 3. haftanın sonunda bayilere tanıtım yapılacak Antalya'da. Basın için ise henüz benim bilgim yok, nerede yapsak karar vermedik diyorlardı. O da çevre vakitlerde olur +- 5 gün.

Maalesef ülkenin halinden dolayı böyle olduğunun farkındayım. Zaten çoğumuz alamayacağız, bari alamayacağımız aracın yerli basın tarafından testini izleyelim, bayide 1-2 km test sürüşü yapabilelim derdindeyiz. 3 haftanın sonunda bayilere tanıtım yapılacaksa muhtemelen son hafta - Aralık ayının ilk veya 2.haftası gibi de basına yapılır belki diye ümit ediyorum. Teşekkür ettim hocam.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

TR Lansman araçlarının çoğu -belki hepsi- Hatchback olacak. Donanım ST-Line. Şanzıman da otomatik. Motor da muhtemelen dizel olur, onu bilmiyorum.

Son cümleye kadar çok iyi gidiyordun halbuki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cenk Demirel yazdı:

Son cümleye kadar çok iyi gidiyordun halbuki ?

Dizel olmazsa 1.0 Eb ya da 1.5 atmosferik olacak ? "dizel iyidir iyi" şu şartta.

Bu arada basın lansmanı tarihi kesinleşti, teker haftaya dönüyor ? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Dizel olmazsa 1.0 Eb ya da 1.5 atmosferik olacak ? "dizel iyidir iyi" şu şartta.

Bu arada basın lansmanı tarihi kesinleşti, teker haftaya dönüyor ? 

En azından bağımsız süspansiyonlu versiyonun da bir lansman aracı olsaydı iyiydi ? Alabileceğimden değil ya torsiyonlu versiyonunu tercih etmeyeceğim için bağımsız süspansiyonlu haliyle de yerel testleri görmek isterdim.

Tam bir tarih var mı peki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.