Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Beklediğimden iyi. İç mekandaki işçilik kalitesi artmış. Yani bir iç mekan dizayn edilmiş. Bu parçaların kalıplarının yenilenmesi demektir. Bir çok parçayı Ford bu modelde çok çalışmış belli ki. Çok kişinin mk3 'ü satıp bunu almak isteyeceğine eminim. Rakiplerine göre kıyasladığımda kesinlikle önde. Ama önemli olan bir nokta daha var, o da fiyatı... Fiyatları bir açıklansın; ondan sorna yorum yapmak daha doğru olur sanıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Yeni A serisinde tam da böyle. :) Üstelik araba 163 ps ve görsel olarak da AMG donanımında.

Onlarınki de kötü o zaman. Kötü örnek haklı göstermez. Rüküşlük bu. 

--1 dakika sonra eklendi--
36 dakika önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Fiyatları bir açıklansın; ondan sorna yorum yapmak daha doğru olur sanıyorum

Avrupada benzer fiyatlar. Ama bizde vergiler tarafından şişirileceği kesin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Almanya üretimli 4K ST-Line olup olmadığını bilmiyorum -açıklama hatırlamıyorum- ama olamaması için bir sebep göremedim.

İşte görmek istediğimiz Focus :D

209168719-w988-h556.jpg 

209168718-w988-h556.jpg

209168721-w988-h556.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

Bu da sedan

Ford-Focus-Sedan-2019-spyshot-par-B.Rakoto-pour-The-Automobilist.fr_.1.jpg

Ford-Focus-Sedan-2019-spyshot-par-B.Rakoto-pour-The-Automobilist.fr_.4.jpg

--9 dakika sonra eklendi--

Vignale'nin fake ve gerçek egzoz çıkışları

up39516-fordifocusi2018iescapeidmi2.jpg

up39516-fordifocusi2018iescapeidmi4.jpg

up39516-fordifocusi2018iescapeidmi5.jpg

--12 dakika sonra eklendi--

B&O + Yedek lastik

up39516-imagegallery_51504_5acc971d50360.jpg

B&O + Tamir kiti

up39516-imagegallery_51504_5acc97104a34e.jpg

Beyaz HB çok şık sedandan soğutur adamı ama sedanıda koyu rekli görünce daha bi hoşuma gitti o çinde bej rekli tanıtılan focus değil sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kav. yazdı:

Resim 308 GT, mercedes A'da da aynen bu şekilde..

2015-Peugeot-308-GT-fake-exhaust.jpg

Aynen. Ford yapınca göze batıyor ama premium bir marka bile oldukça performanslı araçlarına en üst donanımda bile bu şekilde egzoz koyuyorsa çok da dert değil aslında. Üstelik şu an satışta olan Focus ile en üst donanımdaki A serisi AMG arasında 60 bin lira civarı fiyat farkı varken Ford'un yaptığı hiç göze batmamalı bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedanı kamuflajlı fotolarda beğenmiştim ama bej renkli ilk tanıtım fotolarında sedanın arkası çok çok çirkin gelmişti gözüme. Fotolarda ışığın açısı ve arka taraflardaki kıvrımlardaki gölgelenmesi sedanı çok çirkin gösteriyor.

Yalnız gerek siyah renk sedan fotoları, gerekse bir önceki sayfadaki video'ları görünce sedanın arkasını çirkin olmadığına karar verdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, barisozyurt yazdı:

Sedanı kamuflajlı fotolarda beğenmiştim ama bej renkli ilk tanıtım fotolarında sedanın arkası çok çok çirkin gelmişti gözüme. Fotolarda ışığın açısı ve arka taraflardaki kıvrımlardaki gölgelenmesi sedanı çok çirkin gösteriyor.

Yalnız gerek siyah renk sedan fotoları, gerekse bir önceki sayfadaki video'ları görünce sedanın arkasını çirkin olmadığına karar verdim.

Benzer hisler içindeyim, canlısını beklemeye karar verdim nihai hüküm için. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HUD' un bile pahalı olması sebebiyle türkiyeye gelmeme ihtimali konuşulurken yollarda vignale göreceğimizden şüpheliyim, birçok kullanıcı titanium x in ötesine geçmeyecektir büyük ihtimal, o yüzden vignaledeki egzosların sahte olup olmamasının çokta önemli olduğunu düşünmüyorum. Avrupadada fiyatları sebebiyle vignale pek tercih edilen bir seri değil, avrupadaki kullanıcıların da focus vignale yerine D segmenti arabaya yönelmesi büyük ihtimal. 

Dijital gösterge konusunda yeni bir haber mevcutmu bu arada?

Mehmet Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.