Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Orijinal Koltuk Kılıfı Sökümü

Cihat A.

Soru

Merhabalar,

geçen kuşum ile uzun bir yolculuğa çıktık. mecburen onuda yanımıza aldık. eşim kuşumun ilaçlı suyunu dökmeyi unuttuğu için arkada koltuğa su dökülüp her tarafta iz bıraktı. bende aklımda olan ancak yeltenemediğim bir fikir vardı.Koltukların orijinal kılıflarını sökmek ve yıkamak. focus 3 sökümü hakkında bir şey bulamadım. fikri ya da daha önce yapmış olan varsa yardımcı olabilir mi?

Detaylı temizlik yaptırın ya da aspirin gibi malzemeler kullanın diyenler olacaktır illaki ancak. Daha önce foruma detaylı temizliğe verdiğimde başıma neler geldiği hakkında yazılar paylaşmıştım. Bu sefer kendim temizleyip kurutup takmak istiyorum. hem daha güzel, özel  ve temiz olacağını düşünüyorum. nihayetinde satmayı düşünsem de hem benim için güzel bir deneyim hemde alacak kişi tertemiz binecektir.

konuyu daha fazla uzatmadan şimdiden yardımlarınız teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
38 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Maalesef öyle.

Ancak satarken sıkıntı yaşaman muhtemel, yine de doğruları söylemeli ve ona göre fiyat belirlemelisin. 

Bi öğreneyim de km muhabbetini ona göre hareket ederim. Ben kimseyi dolandıramam. Yazık... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.