Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto Kokusu Tavsiyesi

BurakHAN

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Araçlarınızda kullandığınız oto kokularını paylaşabilir misiniz. Ben şuana kadar california car scents ürünlerinin bir çoğunu denedim ama bir türlü aradığımı bulamadım. Malum yaz da geliyor ferah kokular arıyorum. Önerileriniz nelerdir iyi forumlar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Alperen G. yazdı:

Böyle konular geldiğinde hep aynı şeyi yazmaktan kendimi alamıyorum. 3 metrekarelik alan içinde kendinizi zehirlemek için bu kadar uğraşmayın. Şu sentetik maddeleri solumak için geçerli hiçbir sebep göremiyorum. 

+1500

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, BurakHAN yazdı:

Hocalarım haklı ama Adana güneşinin pişirdiği göğüs içeri acayip plastik kokusu yayıyor :) Birazcık bastırsa iyi olur :D 

Bir koku başka bir koku ile yok edilemez.

Camları için iyice havalandırın.

Ben de Antalya'da yaşıyorum ve böyle sıkıntılarım olmadı. 

Burnum da koku alıyor, ama çok hassas değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

image.png.89b42e4999dcf5070b869623b9b4eeb9.png

Alınır ve aynaya asılır. Toz olduğu için psikolojik olarak daha güvenli geliyor :D 

Bulunmaz ise shellden itinayla alınan eşantiyon ayna reklamı asılır ve ciğerlerin en derininde şekerimsi kokusu hissedilir. :D  

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben 2 yıldır Bargello Odunsu ve çiçeksi araç kusunu kullanıyorum. Çok memnunum. Hem kalıcı hem de rahatsız edici bir ağrılığı yok. 15 taneli toptan paketleri var o şekilde alınca 4 TL ye falan geliyor. 65 TL 15 lisinin fiyatı. Beğenmeyeni görmedim. Bu şekilde alınca eşe dosta da hediye ediyorum hoş oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.