Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aküden Amfiye Güç Kablosu Nereden

Önerilen Mesajlar

merhabalar arkadaşlar yeni üyeyim herkese selamlar ve yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

aküden amfiye kablo çekeceğim ama akünün arka tarafında kablonun geçeceği yeri bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz

ve aşağıdaki sistemim için aküden çekilecek olan kablo 4ga mı 8 ga mı olmalıdır.

pioneer deh s2050ui teyp 
potenza 70 rms coaxial 
cerwin vega 50 rms coaxial 
1000 watt bass 
soundmax sx-4070 4 kanal bass kontrollü amfi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Erol Mutlu yazdı:

merhabalar arkadaşlar yeni üyeyim herkese selamlar ve yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

aküden amfiye kablo çekeceğim ama akünün arka tarafında kablonun geçeceği yeri bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz

ve aşağıdaki sistemim için aküden çekilecek olan kablo 4ga mı 8 ga mı olmalıdır.

pioneer deh s2050ui teyp 
potenza 70 rms coaxial 
cerwin vega 50 rms coaxial 
1000 watt bass 
soundmax sx-4070 4 kanal bass kontrollü amfi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Erol Mutlu yazdı:

plastik tıpa torpidodan çekildiğinde yerinden çıkıyor o zaman plastik tıpa ile saç arasından kabloyu geçireceğim plastik tıpayı delmek istemiyorum.

videodaki gibi yapmanız daha sağlıklı tıpayı yerine oturtmadan yapacağınız yalıtım sağlıklı olmaz. su da girer börtü böcek de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Erol Mutlu yazdı:

yardımlarınız için teşekkür ederim.

o zaman şiş ile delip kabloyu geçireceğim ardından silikon çekmem faydalı olur mu yada izobant mı kullanayayım

ben olsam silikon çekerdim. bagajda öyle yaptım, bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şiş ile delince kablo geçmiyor çünkü biraz kalın bir tapa, kullanacağınız kablodan 1-2mm daha küçük bir tıg ile delip kabloyu geçirdikten sonra etrafını silikonlamanız en sağlıklı yöntem, tapanın kenarından geçirmeniz tehlikeli olabilir çünkü iç kısımda sigorta tablası var, olası bir sıvı teması ciddi problemlere yol açabilir. Ben jbl marka anfi ve pioneer bas için 8ga kablo kullanıyorum bi problem yaşamadım, kabloyu çekerken akünün hemen çıkışına sigorta eklemeyi de unutmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8ga kablo yeterli olacaktır.Componet almak varken neden coaxiel?Coaxiel hoparlörden arabada başarılı sonuç alındığını hiç görmedim,zira tiz sesleri ayak mesafeden gelir ve kaliteli müzik dinleyemezsiniz!Özellikle önde component olması olmazsa olmaz,arkaya tonlama için coaxiel olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ön kapıdaki potenza coaxialler normal bir componettan güçlü sayılır ve önlerde ekstra tweetarlar var.

amfim soundmax sx-4070 ön kapıdaki coaxialleri + soundmagus sm 12 bass bağlayacağım

--4 dakika sonra eklendi--

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim kabloyu geçirdikten sonra silikon uygulaması yapacağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.