Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2008 Tdci Mı 2012 1.0 Trend Mi?

İsmailA.

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba,

Yeni katıldım foruma. Fikirlerinize ihtiyacım var...

Aracımı değiştireceğim. Önümde şu anda iki seçenek var:

2008 Focus TDCI Collection, 195000 km, 3 parça boyalı.

2012 Focus 1.0 GTDI Trend X, 47500 km, sıfır hata.

Aralarında fiyat farkı var (yaklaşık 15000 TL). Gönlüm 1.0'dan yana. Tecrübe ve önerilerinizden faydalanmak isterim.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, İsmailA. yazdı:

Yılda 10-15000 km arası, yoğun olmayan şehir içi-dışı karışık yol yapıyorum. Tereddütüm 2012 model 1.0'ın bana sıkıntı çıkartma potansiyeli ve 2018'den itibaren Focus'larda kullanılmaması.

Sıkıntı olayına yorum yapmak zor keza 200K dizel de sorun çıkartabilir, özellikle geçmişi daha da önemli.

2018 model olarak yok evet ama hala 2017 model araçlar ellerinde var sadece bu kasa ile artık ithal edilmiyor, fakat MK4 ile (10.2018) gelecek tekrar hem de silindir kapama vs ekli şekilde. Artık atmosferik motor kullanılmıyor olacak Focus ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

2018 model olarak yok evet ama hala 2017 model araçlar ellerinde var sadece bu kasa ile ithal edilmiyor fakat MK4 ile (10.2018) gelecek tekrar hem de silindir kapama vs ekli şekilde. Artık atmosferik motor kullanılmıyor olacak Focus ile.

Bunu bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 6 yıldır kullanıyorum arabamı. Arabam şuanda 140.000 km'de. Bu zamana kadar her hangi bir sorun yaşamadım. Bu yıllarda üretilen araçların soğutma suyu hortumlarında güncelleme yapıldı. Garantiden ücretsiz olarak değiştirildiler. Alırsanız buna dikkat etmeniz yeterlidir. Her hangi bir değişim yapılmadıysa bunu kendinizde yaptırabilirsiniz.

180.000 - 190.000 km'den önce satmak gibide bir niyetim yok.

Kaan Zaim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.