Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Focus Focus Mk4 Donanım Ve Fiyat Bilgileri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

0 araba falan alınmaz bu gidişle. Arabalarda fiyatlar yüzde kaç artıyor, bizim maaşlar yüzde kaç artıyor ? Opsiyonlar zaten fahiş para. Yedek parçalar ve servis ücretleri ateş pahası. İnsanlar bu gidişle arabalara binmicek. Böyle giderse ne olur ? O ilk zamanlarda cep telefonu çıktığında hani, insanların elinde görünce aaa bak cep telefonu var derdik; cep telefonu kullanan insanlarda adamda iyi para var derdik ki alıyor. Şimdi arabası olana böyle diyeceğiz gibi geliyor bana. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep yazıyorum: Biz borç parayla zenginlik yaşadık, üretim yapacağız diye kredileri aldık tüketim harcadık.

Şimdi, önce aslında hiç paramızın olmadığını fark edeceğiz, sonra bir de ödenecek borçları üstleneceğiz.

Aramızda kolay para kazananlar varsa onlar yeni Focus'u takip etsin, ama çoğumuz şu anki arabamızın kıymetini bilmek zorunda kalacağız. 

En iyimser halimle yazıyorum bunu...

• Beğen 9
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

f4 te standart gözüken ikincil çarpışma freni ne demek?

yaya bisiklet algılama özelliği opsiyonel gözüküyor..

şöyle baktımda donanım ve fiyatlara..

tit 1.5 atm motor 151.000

tr-x 1.5 dizel 151.000

yani donanıma mı para verirsiniz, yakıta mı diye ikilemde bırakmışlar. 1.0 motor zaten yok diyebiliriz ve bakım masraflarını düşününce,

tit 1.5 atm motorlu f4 ü kış paketi ile almak daha cazip gibi geliyor bana. çok kafa bozulursa bugüne kadar hiç taktırmadığım ama ford garantili landirenzo takılabiliyorsa lpg girişi depo kapağı altında, neden olmasın diye düşünüyor insan.

euro 5 li 1.6 atm ş.içi 8.1 iken, euro 6.2 lik 1.5 atm nin 7.9 yakması düşündürücü, araç sadece 15 kg ağırlaşmışken.. gerçi hesaplama sistemi değişti deniyor; o takdirde inşallah 5.8 lik karma değerini tutturursa sorun yok..

1.0 da 6 yakıyorum zaten

sonuç olarak ise kısa vadede tabi ki hayal.. gücüm yeterse makyajdan sonra olabilir.. 

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Mehmet Demir yazdı:

f4 te standart gözüken ikincil çarpışma freni ne demek?

Yolda aracı vurduğumuzda araç savrulur, spin atar da tekrar başka bir yere vuracak gibi olursa o ilk darbeden sonra ikinci çarpışmayı yapmasın diye sürücü yerine frenleme yapılmasını sağlayan bir özellik diye biliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Cenk Demirel yazdı:

Yolda aracı vurduğumuzda araç savrulur, spin atar da tekrar başka bir yere vuracak gibi olursa o ilk darbeden sonra ikinci çarpışmayı yapmasın diye sürücü yerine frenleme yapılmasını sağlayan bir özellik diye biliyorum.

tşk ler..  

adamlar broşür hazırlamış içinde bunu anlatan bir cümle yok. teknik özellikleri indiriyorsun jant resimleri var ama lastik ebatı yok.. yada ben kaçırdım. Herşeyi forumdan mı öğreneceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
4 dakika önce, Süleyman Altun yazdı:

Ford Focus da olupta Türkiye ye getirilmeyen donanımlar nelerdir ?

Bu konunun ilk mesajı referans olacaktır. Ayrıca herhangi bir major ülkenin sitesine girip donanımlarına bakabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.