Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Kuga 1.5 Tdci Otomatik Kapı Kilitlemesi

Yaşar Büyükoğlu

Önerilen Mesajlar

Murat bey linkini vermiş olduğunuz işlemi yaptım klimayı sync e aktardım sesli komutuda yaptım ama ses komutları sadece derece ile kısıtlı onu demek istedim.

2011 model kugada yukarda yazdığım ses komutlarının hepsi aktifti.komut sayısını arttırmanın bir yolu varmı merak ettim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Yaşar Büyükoğlu yazdı:

Murat bey linkini vermiş olduğunuz işlemi yaptım klimayı sync e aktardım sesli komutuda yaptım ama ses komutları sadece derece ile kısıtlı onu demek istedim.

2011 model kugada yukarda yazdığım ses komutlarının hepsi aktifti.komut sayısını arttırmanın bir yolu varmı merak ettim

Buna dikkat etmemiştim, Ford'un videosuna göre de sadece sıcaklık ayarı görünüyor. "Klima" ekranında test ettiniz mi? (Ben Navi ile birlikte çok fazla alan kapladığı için bu düğmeyi iptal ettim, test edemiyorum)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Buna dikkat etmemiştim, Ford'un videosuna göre de sadece sıcaklık ayarı görünüyor. "Klima" ekranında test ettiniz mi? (Ben Navi ile birlikte çok fazla alan kapladığı için bu düğmeyi iptal ettim, test edemiyorum)

Evet test ettim sadece derece var başka bir alt menu yok maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...
23.03.2018 - 16:49 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Forscande BCM konfigurasyona girince, eski focccus benzeri arayüz çıkıyor. Akşam görüntü atarım.

Forscan e bağlanmak için hangi cihazı kullanıyorsunuz? Aliexpress'te tonla ODB cihazı var ama ne tür bir cihaz almam gerekiyor? V1,5 mi 2,1 mi? veya Wifi mi BT mi gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Bilal A. yazdı:

Forscan e bağlanmak için hangi cihazı kullanıyorsunuz? Aliexpress'te tonla ODB cihazı var ama ne tür bir cihaz almam gerekiyor? V1,5 mi 2,1 mi? veya Wifi mi BT mi gibi...

ELS şu an için en mantıklı seçim. "Ford ELS27" şeklinde aliexpressde aratabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Kuga 1.5 Tdci Otomatik Kapı Kilitlemesi olarak değiştirdi
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.