Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.5L Motorlarla Kuga Vignale Türkiye'de!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kuga Vignale makul motorlar ile birlikte Türkiye’ye geliyor, hatta yoldalar.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/kuga-vignale-turkiyeye-geliyor/

1.5L dizel 120 ps PowerShift A/T FWD

1.5L EcoBoost 182 ps 6 ileri A/T AWD

2.0L dizel 180 ps PowerShift A/T AWD

1.5 dizel ile 1.5 benzinli aynı fiyatla sunulacak. Fiyatı belirlemek için mevcut Kuga Titanium üzerine Konfor Paket, M. renk, Cam tavan, Xenon ve 19” jant seçeneklerini ekleyin (hazır eklenmişi şu an ~211K) bunun üzerine çok düşük bir miktar fark isteniyor olacak. Mondeo gibi donanımları ekleyince arada uçurum yok. 2.0 dizel seçeneği de aynı yöntemle hesaplanırsa fiyat ~300K oluyor.

Sonuç olarak "tekno paket hariç hepsini sar bana" diyenlere Vignale paketi! gelmiş oldu. :) 

2018_Kuga_Vignale_4.jpg

2018_Kuga_Vignale_5.jpg

2018_Kuga_Vignale_6.jpg

2018_Kuga_Vignale_8.jpg

2018_Kuga_Vignale_23.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bagaj kapağındaki çıtayı alayım dedim ama çok para istediler, alamadım :(

@Yakup Çağatay Navi olacakmı acep? :P 

Cıks. :D 

Sanırım bu daha doğru rengi yansıtıyor.

deri.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de tavan raysız sevemedim, mpv gibi duruyor. Raylı gelmesi daha iyi. Ama son dönemde tavan raylarını suv'lardan kaldırmak gibi bir trend var.

Bal peteği ızgara iyi durmuyor. Aslında alttaki ızgara ile uyumsuz. Gariptir, aynı uyumsuzluk st line'da ters şekilde var. Sanki ford son anda karar değiştirmiş ve ızgaraları karıştırmış gibi. Kapılardaki krom da çin kugaları gibi olsa daha iyi olurdu.  

vignale.jpg

fordkugastline.jpg

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
5 saat önce, Mustafa Kılıç yazdı:

Yok, benim bahsettiğim bu resimdeki çıta. Bunu alayım dedim ama, ford bunu ayrı parça olarak satmıyor. Bagaj kapağındaki tutamaklı parça ile birlikte ve gövde rengi boyalı olarak satıyor. 1200 lira civarı fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam :)  

2018_Kuga_Vignale_15.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Yok, benim bahsettiğim bu resimdeki çıta. Bunu alayım dedim ama, ford bunu ayrı parça olarak satmıyor. Bagaj kapağındaki tutamaklı parça ile birlikte ve gövde rengi boyalı olarak satıyor. 1200 lira civarı fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam :)  

2018_Kuga_Vignale_15.jpg

Değer bee..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

3 tane 1.5 TDCI PWS Vignale Türkiye'de şu an. Yakında bayilerde yerini alır.

Üçü de Tekno+Cam tavan, ikisi Platin beyaz biri Milano renk. Bunlar Ocak üretimli.

Diğerleri Nisan ve Mayıs üretimli olarak geliyor neredeyse tamamı dizel otomatik sadece 4 adet benzinli (1.5L) otomatik var onların da hepsinde Cam tavan var. İnci siyahı, platin beyaz, manyetik gri.

Dizellerin de tamamında Cam tavan var, tekno paketli 3 tane daha yolda. Toplamda 50 adet falan araba var. Nisan-Mayıs üretimi için.

Unutmadan iki adet de 2.0L Dizel var. 

VE Vignale ile birlikte ST-Line donanımı uçmaya başlayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

3 tane 1.5 TDCI PWS Vignale Türkiye'de şu an. Yakında bayilerde yerini alır.

Üçü de Tekno+Cam tavan, ikisi Platin beyaz biri Milano renk. Bunlar Ocak üretimli.

Diğerleri Nisan ve Mayıs üretimli olarak geliyor neredeyse tamamı dizel otomatik sadece 4 adet benzinli (1.5L) otomatik var onların da hepsinde Cam tavan var. İnci siyahı, platin beyaz, manyetik gri.

Dizellerin de tamamında Cam tavan var, tekno paketli 3 tane daha yolda. Toplamda 50 adet falan araba var. Nisan-Mayıs üretimi için.

Unutmadan iki adet de 2.0L Dizel var. 

VE Vignale ile birlikte ST-Line donanımı uçmaya başlayacak.

Uçmak derken, artık ST Line satılmayacak mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.