Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Djital Klima Sensöründen Ses Geliyor

Hakan Fatih

Soru

mrb arkadaşlar. dijital klima sensöründen ses geliyor. acaba söküp temizlersek ses kesilirmi yoksa illaki değişimi şart mı? birde dijital klimayı şoför tarafından kontrol edemiyorum ,sadece şoför tarafını kontrol edebiliyorum. iki tarafı da şoför tarafından kontrol etmem için ne yapmam gerekiyor? şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
06.03.2018 - 18:15 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

autoya basılı tutarsanız iki taraf eşitlenir ve şöför tarafından kontrol edilebilir.

teşekkür ederim

--7 dakika sonra eklendi--
06.03.2018 - 17:13 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Sensörden ses geliyor derken? Nerede bu sensör? 

sağ dizin üzerinde küçük fan tarzı birşey diye biliyorum. o cızırtı yapıyor diye düşünüyorum. yanılıyor da olabilirim.

5c2fabc7deb954194ae366ee198ab11a.webp

2a2cf4be08fce8403015b68abc347e7f.webp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Hakan Fatih yazdı:

teşekkür ederim

--7 dakika sonra eklendi--

sağ dizin üzerinde küçük fan tarzı birşey diye biliyorum. o cızırtı yapıyor diye düşünüyorum. yanılıyor da olabilirim.

5c2fabc7deb954194ae366ee198ab11a.webp

2a2cf4be08fce8403015b68abc347e7f.webp

iç sıcaklık algılayıcısı bu bunun tamir kiti var benim araçta garantiden takıldı cısss diye sürekli derinden gelen bir ses vardı ...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

iç sıcaklık algılayıcısı bu bunun tamir kiti var benim araçta garantiden takıldı cısss diye sürekli derinden gelen bir ses vardı ...

aynen dediğin olay. sağ dizin üzerinde,direksiyon altından gelen cızırtı sesi.

--1 dakika sonra eklendi--
06.03.2018 - 19:25 tarihinde, Erkan C yazdı:

Klima açık, uzun yolculuklardan sonra aracı durdurduğunuzda, sanki radyo frekansı tam tutturamayınca gelen cızırtıya benzer bir ses değil mi? Klima sensörü nedir bilmiyorum ama dediğiniz ses, ses sisteminden geliyor olmasın?

tam olarak bu değildi benim sorunum. araçta sağ diz üzerinden gelen cızırtı sesi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.