Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tatile Giderken Ulaşım Tercihi?

Ömer Er

Önerilen Mesajlar

Bu sene tatil planinda yine Datca var , ben de arabayi tercih edenlerdenim Luleburgaz- Datca arasi geze geze , yavas yavas gidip geliyoruz.

Gecen sene donus yolunda Akcay , Truva ve Canakkale yapmistim dinlene dinlene.Giderken de gece 11 gibi yola cikmistim Luleburgaz'dan Datca'ya dogru 6 mola sonra ertesi gun saat ogle 2:30 gibi Datca'daydim bu arada esimde araba kullaniyor , ailece keyifli yol trip hesabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Datça’da konaklama için sürekli tercih ettiğiniz ve önerebileceğiz bir yer var mı?

Doada otel , aile isletmesi , temiz guleryuzlu , sakin , sehir merkezine cok yakin , otoparki var hemen onunde, kahvaltisi duzgun , personeli yardimsever.

Datca'da etraftaki koy ve buklere bayildik o yuzden sakin hem kafa dinleme tatili icin ideal :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Tamer Perperek yazdı:

Doada otel

Teşekkür ederim. Bu yıl Doada ile başka bir yer arasında kaldık ve diğerine karar verdik, odanın mutfaklı suit olması ve bizim de 11 aylık çocuğumuzun olması kararımızı etkiledi. Datça ve çevresi desiğiniz gibi sakin ve güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

sedana sığmaz da HB ye sığar,4 tane otomobil lastiği sedan bagajina sığmıyor ama HB ye sığıyor. 

sedanda bagaz ağızından bile geçeceğini sanmıyorum ama ilginç olan HB bagajının sedandan daha kullanışlı olması :D  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Teşekkür ederim. Bu yıl Doada ile başka bir yer arasında kaldık ve diğerine karar verdik, odanın mutfaklı suit olması ve bizim de 11 aylık çocuğumuzun olması kararımızı etkiledi. Datça ve çevresi desiğiniz gibi sakin ve güzel.

Bizimki 9 yasinda ,ne zaman Datca da olucaksiniz belkizaman yaratirsak bir kahve yada cay icin biraya gelir tanismis oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Erhan Er. yazdı:

Focus 3 MCA sedan bagajına 3 adet büyük boy valiz sığar mı sizce?

Her seferinde o bagaj ağzını tasarlayanı özlü sözlerle anıp “Octavia alıcam ulan!” naraları attığım aklıma geldi... İki büyük bir kabinde muvaffak olmuştum ama üç mümkün görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.