Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.25 Fiesta mı 1.2 Tsi Polo Mu

Yıldırım Deniz

Önerilen Mesajlar

İyi günler arkadaşlar, engin bilgilerinizden faydalanmak adına sizlere bir sorum olacaktı. Eski bir focus ardından honda civic kullanıcısı olarak elbette tam anlamıyla tatmin olamayacağım arabalar ama hangisinin daha iyi olduğu konusunda sizden bilgi almak istedim.

2015 model 2016 trafiğe çıkışlı 1.25 ford fiesta manuel 20bin kmde sağ ön çamurluk demişmiş sadece bi arkadaşın arabası 47000 tl istiyor

diğer taraftan 2015 model 1.2 tsi manuel vw polo 30bin km civarı piyasa fiyatı da 55000 tl civarında. (bu fiyat aralığındaki pololarda genel olarak aynı hasar mevcut bu arada)

genel olarak incelemem neticesinde fiestanın şehiriçi 6.8 yakıt tüketiminin olduğunu polonun ise 6 lt olduğunu gördüm. yakıt konusunda polo daha başarılı gibi. ayrıca polonun artı olarak start-stop, turbo motor, dokunmatik ekran ve 4 cam otomatik özellikleri mevcut fiestaya kıyasla.

sizce 8 bin tl fazla vermeye değer mi? kullananlar varsa en azından çekiş gücü, yakıt ve konfor konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Konu Dışı Paylaşımlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polo motor olarak daha başarılı ve atak.

Konfor olarak çok farklı sayılmaz ama arkası biraz daha geniş.

Fiesta donanım düzeyini bilmeden yorum yapmak zor, ama artıları siz zaten ifade etmişsiniz. 

Fark verilir mi?

Size kalmış.

Bence verilir.

Satarken de bir kısmı geri gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yıldırım Deniz yazdı:

sizce 8 bin tl fazla vermeye değer mi? kullananlar varsa en azından çekiş gücü, yakıt ve konfor konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçe uygunsa verilir sonuçta piyasası bu şekilde, ilerde kaybı olmaz. Bu kriterler ve seçenekler altında Polo :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay be polonun piyasası o kadar düşük mü. Bizde 35binde 2014 polo 1.2 tsi comfort var. 55 eder diyorduk. demek 2015i anca ediyor ha :( 

fiesta 1.25ler sadece trend oluyor bildiğim kadarıyla yani donanımı polodan üstün değil. 

yolunuz yokuşlu ise atmosferik sakın almayın ..bizde 100 bg lik jazz vardı atmosferik. direksiyonu ısırıyordum. kaptırıp gelirsen idare eder de dur kalktan başlarsan çoooook üzüyordu. Polo turbo gayet iyi aynı yokuşta ama turbo dizel focus efsane, uçuyor resmen rampa mampa dinlemiyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiestanın her motor/donanım versiyonlarını aldım/sattım kullandım. Ama kullanmış olsamda hiç Polo’m olmadı ?

Yıldırım sen Polo al bence şöyle donanımlısından...

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Fiesta konusu varken buradan yazayım;

Hanımın kardeşine şu arabayı düşünüyoruz, f/p olarak makul mudur mevcut şartlara göre?

En az 2-3 sene binmeyi düşünüyor...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-ford-fiesta-1.4-titanyum-70000-km-de-594293941/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ahmet A. yazdı:

Fiesta konusu varken buradan yazayım;

Hanımın kardeşine şu arabayı düşünüyoruz, f/p olarak makul mudur mevcut şartlara göre?

En az 2-3 sene binmeyi düşünüyor...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-ford-fiesta-1.4-titanyum-70000-km-de-594293941/detay

Abicim mutlaka epttavm den muayene km sorgulaması yap. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.