Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Led Drl Montajı Sigorta Kutusu Bağlantısı

Furkan Zaman

Soru

Herkese merhaba

Aliexpressten fotograflardaki ürünü satın aldım . Baglanti icin 4 farkli renkte toplam 5 kablo var . Siyah , kirmizi , beyaz ve iki tanede sarı kablo . Akünün + ucuna kırmızı kabloyu bağlayıp siyah kabloyuda sigorta kutusundan bi yere bağlayınca ledler yanıyor fakat doğru sigortayı bulamadım . Cogunda motoru calistirinca ledler söndü . Kornaya bağladım onda da kornaya basınca ledler yandı bırakınca söndü . Sari kabloları ve beyaz kabloyuda nereye bağlayacağımı bilmiyorum . Bu ledlerin sinyal verme özelligide var . Sarı kablolar onun için sanırım . Çok uğraştım ama olmadı en sonunda bozucam arabayı . Elektrikten anlayan abilerimiz kardeslerimiz varsa tavsiyelerini esirgemesinler lütfen :)

20180225_191703.jpg

20180225_183507.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Tesekkur ederim fakat bu konulara baktım , yinede baglantiyi yapamadım . Kablo renkleri farklı . Benimkilerin ustunde neyin ne oldugu yazmiyor . Sigortalari kurcaladikca bi sorun cikacak diye tum kombinasyonlari deneyemiyorum da . 

Bu gece biraz daha uğraştıktan sonra hallettim . Konu kilitlenebilir . 

Furkan Zaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.