Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayna Altı Led Uygulaması

Ahmet B.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,2009 focus Titanyum X aracıma uyguladığım Ayna Altı Led çalışmasını izleyebilirsiniz,

Biraz amatör işi oldu ama görsel olarak çok güzel oldu.İlk olarak gizli özellikleri açtırıp ayna soketine gelen elektriği aktifleştirdik,daha sonra montaj işlemine başladık,videoda açıklayıcı ve alnalışır olmasına özen göstermeye çalıştım sürçi lisan ettiysem affola:)

Teşekkürler.

Ahmet B. tarafından düzenlendi
açıklama
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam tesadüfün bu kadarı. :) 

6 gün önce aynı kartalgöz ledlerden sipariş verdim ayna altına uygulamak için. :) 

Ben elektriği tavandan almayı düşünüyordum ama soketten almak daha mantıklı. Gizli özellikleri aktif ettirdim demişsiniz nerede kime yaptırdınız acaba? Veya siz biliyor musunuz kodları, programı vs? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.02.2018 - 20:27 tarihinde, Eren K. yazdı:

Hocam tesadüfün bu kadarı. :) 

6 gün önce aynı kartalgöz ledlerden sipariş verdim ayna altına uygulamak için. :) 

Ben elektriği tavandan almayı düşünüyordum ama soketten almak daha mantıklı. Gizli özellikleri aktif ettirdim demişsiniz nerede kime yaptırdınız acaba? Veya siz biliyor musunuz kodları, programı vs? 

Merhaba Eren.

Gizli özellik actirma işini bir arkadaşım halletti,izmirdeysen yardımcı olurum veya servislerde bunu yaparmı bilmiyorum. Laptop ile araca baglanıp program ile yapılıyor ben pek anlamam bu işlerden.30 km hızi geçince kapilarin kilitlenmesi,120 km gecince uyarı sesi,lastik basınç, v.s bunun gibi özellikleride actirdim.internetten bi araştır olmadi tavan veya ayak aydinlatmalarindanda hat çekilebilir sanırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎26‎.‎02‎.‎2018 - 23:19 tarihinde, Bülent Çelik yazdı:

Ahmet bey güzel bir uygulama olmuş elinize sağlık, yalnız benim takıldığım aynalardaki elektriği açtık diyorsunuz; açtığınız neyin elektriği ? 

Merhaba Bülent,

Öncelikle teşekkürler,Teknik olarak neyin elektriği olduğunu bende bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.02.2018 - 22:18 tarihinde, Ahmet B. yazdı:

Merhaba Eren.

Gizli özellik actirma işini bir arkadaşım halletti,izmirdeysen yardımcı olurum veya servislerde bunu yaparmı bilmiyorum. Laptop ile araca baglanıp program ile yapılıyor ben pek anlamam bu işlerden.30 km hızi geçince kapilarin kilitlenmesi,120 km gecince uyarı sesi,lastik basınç, v.s bunun gibi özellikleride actirdim.internetten bi araştır olmadi tavan veya ayak aydinlatmalarindanda hat çekilebilir sanırım. 

Hocam İzmir'de ki özellik açan arkadaşın numarası varsa gönderme şansınız var mı? Veya ona nereden ulaşabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.