Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK2 Yağ Bakım Malzemeleri

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. 2011 Model Ford Focus 1.6 Benzinli Otomatik Collection aracımı yeni aldım 64.000 KM'de aracım. 

Çok fazla yakıt yaktığı için Zavoli Marka LPG dönüşümü yaptırdım, şimdilik gayet iyi gidiyor ve aracım yakıt korkusu olmadan çok zevkli bir hale geldi.

Önümüzdeki günlerde aracımın Yağ bakımını yaptırmak istiyorum, bunun için internetten tüm filtreleri veri yağı almak ve ustama bakımı yaptırmak istiyorum. Ancak güvenilir bir web sitesi ve benim aracıma uygun setleri bulamıyorum, bulduklarıma da güvenemedim markasından dolayı. Ayrıca hangi yağdan almak gerekir LPG&Benzin bir araca, genel olarak gördüklerim hep 5W30 idi internette.

Bildiğiniz bir site varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Mutlu günler dilerim...

Özgür Çelebi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Özgür Çelebi yazdı:

güvenemedim

Şase numaranızı forum sponsorumuz Er-Ol otomotive yollayın ve gözünüz kapalı güvenin. Uygun fiyatlı orjinal parçalarınız adresinize gelsin ?

Eğer forumu biraz incelemiş olsaydınız bunu görecektiniz zaten, şimdi @Yakup Çağatay gelip konuyu kapatabilir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Genel Bilgiler kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.