Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 1.6 Tdci Alınır Mı?

Özgür Ç.

Önerilen Mesajlar

Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

Dar olması hiç bizi etkilemiyor aslında. 3'müzde minyon insanlarız. o kadar çok yorum okudum ki herkes dar olduğunu söyleyince takıldım kaldım. Bu forumdan çıkarttım bir ders var o da "çok teknik olmadığı sürece kimseyi dinleme. kendi zevk aldığın içine sinen aracı al" oldu. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

goodyear efficentgrip performance 205/55/16 etiket değeri çok iyi  yanaklardan biraz basık durur ama çok güzel lastik bence,

4 kanallı olan modeli tercih edin, 3 kanal olanıda var dikkat edin fiat egea tarzı arabalar için.

Arkadaşımın düştüğü hataydı bu. 3 Kanal olanı sipariş vermişti sonradan fark etmiş. Eksisi artısı nedir bilmiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, BurakHAN yazdı:

Arkadaşımın düştüğü hataydı bu. 3 Kanal olanı sipariş vermişti sonradan fark etmiş. Eksisi artısı nedir bilmiyorum.

Islak yol performansı düşüyor tahliyesi zayıfladığı için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Özgür Ç. yazdı:

Peki son olarak,

65.000 TL civarlarında 2014-2015 birkaç parça boyalı trendX boş paketli focuslar var. Ama ben 2013 style tercih edeceğim hiç kazası ve boyası olmayan. Siz olsanız hangi aracı alırdınız?

yeni focusun bu yıl çıkacak olmasından dolayı  şuanki en güncel kasayı seçerdim,

style artısı 115 hp olması 20 hp daha kuvvetli trend x lerde 95 hp olsada iyi gidiyor aşağı kalır yanı yok,

style da yağmur sensörü, far sensörü,6 hava yastığı, otomatik park var alırken heves ediliyor ama kullanımda olmasada olur deniliyor bana göre,

otomatik parkın ön arka sensörleri işe yarıyor sadece 3 yıl style kullandım otomatik parkı 10 kez kullandım yada kullanmadım kullandığımdada sadece deneme amaçlı kullandım gerekde yokmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet otomatik park zaten benim için çok da önemli değil. Düşüncem paketler arttıkça malzeme kalitesi de artıyor. Birde 65.000 TL araba far sensörü yağmur sensörü olsun diye düşünmüştüm. 2015 trendx'ler ön ve arka park sensörü var. Bunlar benim için yeteli donanımlar aslında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Özgür Ç. yazdı:

Evet otomatik park zaten benim için çok da önemli değil. Düşüncem paketler arttıkça malzeme kalitesi de artıyor. Birde 65.000 TL araba far sensörü yağmur sensörü olsun diye düşünmüştüm. 2015 trendx'ler ön ve arka park sensörü var. Bunlar benim için yeteli donanımlar aslında

2015-2016-2017 titanium hariç ön-arka park sensörü yok sonradan takılmıştır, veya taktıracaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba Değerli arkadaşlar.

Bahsettiğim Focus 2013 1.6 tdcı style aracımı 2 gün önce almış bulunmaktayım. Tercihimde yardımlarınız çok oldu teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle.

Aracımı kontrol ettiğimde far sensörünün olmadığını gördüm. Araç style paket olarak alınırken özellik çıkartılmış olabilir mi?

Style plus diye geçiyor. Otomatik park etme özelliği de mevcut. ancak far sensörü yok. yada biryerden aktif edilecek ben bilmiyorum.

Sonradan ford bayiye taktırsam bana ortalama ne kadara mal olur. hiç orijinal taktırmış olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Özgür Ç. yazdı:

Merhaba Değerli arkadaşlar.

Bahsettiğim Focus 2013 1.6 tdcı style aracımı 2 gün önce almış bulunmaktayım. Tercihimde yardımlarınız çok oldu teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle.

Aracımı kontrol ettiğimde far sensörünün olmadığını gördüm. Araç style paket olarak alınırken özellik çıkartılmış olabilir mi?

Style plus diye geçiyor. Otomatik park etme özelliği de mevcut. ancak far sensörü yok. yada biryerden aktif edilecek ben bilmiyorum.

Sonradan ford bayiye taktırsam bana ortalama ne kadara mal olur. hiç orijinal taktırmış olan var mıdır?

Far sensörü vardır. Far düğmesini en sağdaki  A konumuna getirin. Bu arada hayırlı olsun. Kazasız belasız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.