Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Silinen Dosyayı Kurtarmak

Önerilen Mesajlar

Selam arkadaşlar.

Az önce babamın telefonundaki tüm fotoğrafları bilgisayara kaydetmiştim. Yeni telefona aktaracaktım fakat dosyayı yanlışlıkla sildim (çöp kutusu değil, komple sildim. Eeee ne demişler delikanlı adam dosyaları shift+delete ile siler :) ) Bunu kurtarabilir miyiz? Recuva diye bir program denedim bulamadı.
Windows 7 ve şirket bilgisayarı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle sildiğiniz diski kullanmayın. O bilgisayara herhangi bir yazılım yüklemeyin. Hatta işlem yapmayın. Her yaptığınız işlem silinmiş olan verilerinizin diskteki yerinin üzerine yazabilir ve sonrasında onları kurtarmanız imkansız hale gelir. Başka bir bilgisayara kurtarma yazılımını kurun. Cem Beyin söylediği yazılım olabilir. Daha eski ama free olarak bulabileceğiniz Final Data Enterprise olabilir. Sonra da diskinizi o bilgisayara ek olarak bağlayıp taramanızı yapın. 

Üstte yazdığınız denemeyi yaptıysanız eğer, büyük ihtimalle daha fazla bir şey kurtaramayabilirsiniz. 

Günal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Program canavar. 2007 yılı dosyalarını bile buldu ama 1 saat önce sildiğimi bulamadı :( 
Sanırım yapacak pek bir şey yok. En güzeli salağa yatmak :hmm:

Babayı bi arayıp hal hatırını sormak lazım rakı içtiğimizden beri görüşemedik babayla :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.