Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bluetooth Mikrofon Sorunu

Osman Aslan

Soru

merhaba arkadaşlar 2016 model focus titanium aracımda telefon konuşması yaparken karşı taraf sesimin diafondan gelir gibi uzaktak geldiğini söylüyor bu sorunun neden kaynaklandığını bilen varmı acaba bu yüzden aracımın bu özelliğini kullanamıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ford Garajı > Ford SYNC Sistemleri kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eşiniz, çocuğunuz veya arkadaşınızın FARKLI telefonu ile sistemi kontrol edin hala aynı durum söz konusu ise yetkili servise danışın onlar hatayı bulamazsa ilgili parçaları garantiden değiştirirler :) Eğer sorun telefon kaynaklı ise yazılımları güncellemek çözüm olabilir en kötü telefon değişecek veya araba :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Eşiniz, çocuğunuz veya arkadaşınızın FARKLI telefonu ile sistemi kontrol edin hala aynı durum söz konusu ise yetkili servise danışın onlar hatayı bulamazsa ilgili parçaları garantiden değiştirirler :) Eğer sorun telefon kaynaklı ise yazılımları güncellemek çözüm olabilir en kötü telefon değişecek veya araba :) 

Teşekkürler yakup bey; telefonum iphone 6s yazılımı güncel  ayarlarına bakayım bi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benzer bir durumu yaşamıştım. Tavan konsolundan gelen cızırtıyı susturmak için konsolun hareketli yerlerine silikon sprey sıkmıştım. Sonra telefon görüşmelerimde sizin bahsettiğiniz sorunu yaşadım. Spreyi  biraz fazla sıkmış olacağım ki mikrofonun önündeki gözenekler kapanmış. Çıkarıp o siyah bez gibi olan gözenekli parçayı yıkadım, kurutup geri taktım. Sorun çözüldü. Belki sizin araçta da orası kirlenmiş/tozlanmamış olabilir. 

Bedirhan Doğan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.