Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hatalı Park Için Ne Yapılabilir?

Yıldırım Polat

Önerilen Mesajlar

Başlıktan da anlaşılacağı gibi hatalı park konusunda ne yapılabilir? Önce plaka çerçevesinde yazan uyduruk firmayı aradım, hiçbirşey yapmadılar. 155 Polis ihbar hattını 3 kere aradım ve yardım istedim, tamam dediler ama gelen giden yok. Ataşehir Belediyesini aradım, plakalı ve yol üzerinde ise yetkilerimiz alındığı için birşey yapamıyoruz dediler. Bana bu konuda camını çerçevesini kırmak dışında akıl verecek var mı?

DSC_0001.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde her gün bu durumu yaşıyoruz evin önündeki iki garajda. Artık tek ümidim şöförün camına telefon numarasını koymuş olmasını ummak oluyor. Yoksa başka hiç bir çözüm yok. Ya da her mahallede çevreyi sürekli gözlemleyen ileri yaşlı, bakkal, esnaf gibi bir şey olur ona sormak... Polis için ise şüpheli araç ihbarı yaparsanız ancak gelirler ve bin bir dille sahibini aratabilirsiniz belki ama araç kiralık o yüzden o da sökmez. 

Ben artık sürekli duba koyuyorum bazıları için vazgeçirici ama bazıları için ise önemsiz bi detay. Bir arabanın altından çıkardığımı hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saygısız insanlar, iki sokak ileriye boş bir yere park et insanları hem mağdur etme hem de boş yere sinirlendirip h.sonunu mahvetme. Böyle kiralık araç kullananlar daha bir rahat oluyor, kendi arabası olsa bırakacak mı acaba öyle çok merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba kiralıksa araca zarar vermeniz de bir şey değiştirmez, kiralama firması uğraşacak nasıl olsa der umursamaz, siz zararlı çıkarsınız.

Medeni bir çözüm gelmiyor aklıma malesef. İlla kim olmak istediğini bulmak istiyorsanız arabanızı sürücü kapısının dibine çekersiniz, siz gelmeden binemez ya da yolcu tarafından binmek zorunda kalır. Olur da insan çıkarsa tekrarlamaz, çıkmazsa  en iyi ihtimalle olay büyümesin diye özür diler sonra tekrarlamaya devam eder. Kötü ihtimale girmiyorum sonu yok.

Allah düzgününe denk getirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Gürkan Çakıroğlu hocam zor sabrediyorum. Ben bunun camını çerçevesini indirsem, hatta arabaya dokunsam polis tepeme hemen çöker. Sabahtan beri bu aracın sahibi ve emniyet teşkilatı hakkında ki duygularım burada paylaşmaya uygun değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen aynısı bana oldu, adam bir lisenin personeliymiş üzerinde kart vardı, okulu aradım plakayı verdim 10 dk'ya geldi adam. Sanki ben mecburum telefon kullanmaya, belki şarjım yok, sokakta kalacağım adamın keyfi için. 

T. Polisi çekici ile birlikte niye gelmiyor onu anlamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Yıldırım Polat yazdı:

@Gürkan Çakıroğlu hocam zor sabrediyorum. Ben bunun camını çerçevesini indirsem, hatta arabaya dokunsam polis tepeme hemen çöker. Sabahtan beri bu aracın sahibi ve emniyet teşkilatı hakkında ki duygularım burada paylaşmaya uygun değil. 

Haklısın, bir şey diyemiyorum çünkü ben bile sinirlendim buradan.

(Sol dikiz aynasını alırdım herhalde, sen bana uyma tabi)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yıldırım Polat yazdı:

Kaçtı vatandaş. Tam arabaya binerken gördüm. Bağırdım kibarca ? kaçma geliyorum dedim, adam nasıl korktuysa ben aşağı inene kadar topuklamış. 

Vay feressiz...

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yıldırım Polat yazdı:

Kaçtı vatandaş. Tam arabaya binerken gördüm. Bağırdım kibarca ? kaçma geliyorum dedim, adam nasıl korktuysa ben aşağı inene kadar topuklamış. 

Sabahtan beri başlığa iki defa yazmaya yeltendim, sövmeden yazamiyacagim için tekrar sildim.Hemen hergün yaşadığım durum  Neyse geçmiş olsun. Medeniyet, saygı, duyarlılık bu kadar mı zor yahu. İki adım fazla yürüyeceksin, incirlerin mi dökülür. :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.