Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

e-Devlet Uygulamaları

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

Milletin ne soy sop merakı varmış.

Konu haberlere taşınınca da herkes bir meraktan bakar oldu. 

Gereksiz kilitlenmeler nedeniyle daha önemli işi olanlar mahrum kalıyor hizmetten.

Her açıdan aptalca bir durum bence. 

Soyunu merak edenler gidin büyüklerinizin elini öpün ve bırakın geçmişlerini anlatsınlar, zaten nüfus idaresi daha derine inemez. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Tabi annesi babası olmayanları da düşünmek lazım. Herkesin annesi babası dedesi amcası yaşamıyor.

Hepsine Allah rahmet eylesin.

Onlar böyle bir fırsattan mahrumlar, ya da zamanında değerlendirmesini bilememişler.

Hizmet bu açıdan anlamlı diyorsan bence oldukça küçük bir azınlıktan bahsediyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bugün başvurdum, hazır olunca size sms atacağız diye uyarı verdi sistem beklemeye başladım..

Sistem iyi hoş ama normal işleri çok aksattı bu sistem.. bunu başka bir site ismi ile başka server'den yapsalar daha iyi olur.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 dakika önce, Aydın Baran yazdı:

Annemin ailesinin Girit'e kadar giden bilgilerine ulaştım. kayıtlar 1800'lü yılların başlarına kadar gidiyor.

Bana da kardeşim yolladı, 1850'ye kadar gidebilmiş. Bir 100-120 daha gitse Humbaracı Ahmet Paşa'ya ulaşacaktık. 

Bu arada yeniden açıldıktan sonra yaklaşık bir günde 3.641.000 belge üretilmiş. Peh....

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her gören sordu bugün baktın mı soy bilgine diye. Birtek ben kaldığımı düşünerekten kolayca sisteme girdim. 1832’den beri ev bile değiştirmemiş atalarım heralde :) Tekirdağ/Hayrabolu. Birtek ben ve çocuğum listenin sonunda İstanbullu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sabah 07.45’e kadar 8 milyon 141 bin 756 kişinin sorgulama yaptığı açıklandı.

Bir de bulguları gururla paylaşanlara uyarı geldi: Anne kızlık soyadını da gösteren bu görüntüleri dolandırıcılara kapı aralıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.