Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aytemiz Türk Egitim-Sen Yakıt Kampanyası

Önerilen Mesajlar

Konfederasyonumuz Türk Eğitim Sen  ile Aytemiz Petrol arasinda emekliler dahil tüm üyelerimizi  kapsayan bir indirim anlaşması imzalanmıştır. Petrol istasyonlarindan alacaklari Aytemiz kartla benzinde %3 mazotta %6 Lpgde ise %8 indirim yapılacak. 
Gerekli aciklama www.kamusen.org.tr. de mevcut.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında yanlış bir uygulama ne demek konfedarasyona bağlı türk eğitim sen üyeleri diye madem anlaştın konfederasyon olarak anlaş bu konfederasyonda sadece türk eğitim sen üyelerimi var . aynı kamusen konfederasyonuna bağlı   bir sürü sendikası var.türk büro sen.türk sağlık sen vb.gibi emekli olmasaydım bugün itibariyle ayrılırdım.her zaman eşitsizlikten bahseden konfedarasyon şu anda kendi içinde bile ayrımcılık yapıyor.(kamusene bağlı türk büro sen üyesi iken emekli oldum)

(sanırım arkadaş türk eğitim sen üyesi olduğu için kendine göre yazmış.bayağı kızmıştım aslında ama aynen dediğim gibi tüm kamusen üyeleri içinmiş anladığım aşağıdaki linkte bu şekilde)

https://kamusen.org.tr/icerik_goster.php?Id=11408

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın iletiyi biraz eksik yazmışım.Evet tüm KamuSen üyelerini kapsıyor.En kısa zamanda düzeltme yaparım. Ama açıkçası  biraz tereddüt ediyorum. Yakit güvence sistemi konusu kafama takılıyor.Aytemiz in yakıtı nasıldır bi zarar verir mi diye. Yoksa opet in hiç bir esprisi yok.200 tl ye 1 liralık puan veriyor. Yakit fiyatları surekli artıyor zaten.puan kullanacagimiz zaman da o puanların değeri düşmüş oluyor.Aytemiz in indirimi hemen olacak ve 100 lira da 3 tl indirim.opetten 6 kat fazla.Ne diyeyim bizi bu hallere düşürenler utansın. 2 , 3 liranın hesabını yapar olduk.Allah sonumuzu hayretsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende üyenizim ama keşke  gidipte doğru dürüst bir şirketle anlaşsaydınız.yada gidip bir otelle anlaşsaydınız en azından yaz tatiline giderdik.bir arkadaşımın 2015 cliosu indirim gününde aldığı mazot yüzünden arızalandı.az daha garanti dışı kalıyordu.serviste kalitesiz akaryakıttan dediler.pompa temizliği ile kurtardı paçayı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha doğru dürüst dediğiniz şirketlerin anlaşmaya ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. Aytemiz piyasaya oynuyor.Maksat ayaklar alışsın...Ben aytemiz den alacağımı hiç sanmıyorum.Kartımı okuldaki personelime verdim , o kullansın.Belki yanlış düşünüyoruz.Aman her neyse... Yakında Bim ve A101 yakıt satarsa şaşmayalım.(Birazda gülelim köşesinde esprisi vardı)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendede %6’lık yakıt indirimi kartı var. Yaklaşık 2 yıldır Aytemiz’den yakıt alıyorum. Şuana kadar yakıt ile alakalı hiçbir problem yaşamadım. Aytemiz Türkiyede yıllardır var olan, 500 geçkin istasyona sahip, doğan holding tarafından yönetilen ciddi bir firmadır. Alenen firma değildir. Bence güvenle alabilirsiniz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Serkan D. yazdı:

Daha doğru dürüst dediğiniz şirketlerin anlaşmaya ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. Aytemiz piyasaya oynuyor.Maksat ayaklar alışsın...Ben aytemiz den alacağımı hiç sanmıyorum.Kartımı okuldaki personelime verdim , o kullansın.Belki yanlış düşünüyoruz.Aman her neyse... Yakında Bim ve A101 yakıt satarsa şaşmayalım.(Birazda gülelim köşesinde esprisi vardı)

yüzdeleri tam bilmiyorum bu kadar yüksek değil muhtemelen ama (mazot için %3 kalmış aklımda) babam BPden alıyor, öğretim üyesi yada ziraat mühendisi olarak. POda doktorlara o civarda bir indirimle veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

BP indirim kartı çıkardı. Herkes alabilir. %5 indirim yapıyor. Daha önce @Ozan Kar ın dediği gibi %3tü ama bu yeni kartla %5 oldu. Öyle kasada , ekstrede, 4 kere alırsan 5. de falan değil direk her BPde geçerli pompada indirim. önce kartı okutup %5 indirim alıyorsun. Pompa fiyatı %5 düşüyor sonra da yakıt vermeye başlıyor. Kart arabaya özel plaka tanımlı ve dizel benzin için ayrı. Her arabaya ayrı ayrı kart almak lazım. Başvurudan 3-4 işgünü sonra aktifleniyor. Yani yakıt almadan 4-5 gün önce kart alınırsa ilk sefer kullanılabiliyor.

Ben kullanıyorum. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, suat coşkun yazdı:

@H. Cenk Hocam bilgi için tşk.Bende Bp kullanıyorum.Karttaki puanları kullanmıştık.Hemen yeni kampanyaya geçelim...

Geçelim dedik de Bp internet sitesinde herhangi bir açıklama göremedim.Toyota ya özel indirim var.Genel indirim kartıyla alakalı birşey göremedim.

Yani kart dağıtımı bitti mi emin olamadım şimdi. Kampanya bittiyse kusura bakmayın.  BPCLUBCARD sitesi eski ama alt sağ köşesinde mavi indirim kart sekmesi var . en alta link verdim. Fakat tıklayınca yapım aşamasında diyor . İstasyona telefon ediyorum cevap vermiyorlar. Yolunuz üstü ise bir sorun derim. Ben mayıs veya haziranda aldım kartı 2 seferdir %5 indirimli yakıt alıyorum. O eski puan toplanan kartı bitirip buna geçtiler işte. Benim aldığım istasyon şahsa ait değil BP Türkiyenin kendisine ait o eski puan toplanan kart geçersizdi buna karşın %3 indirim yaparlardı. Şimdi indirim kartı dağıtıp %5 indirime geçtiler. Tüm BPlerde demişlerdi. 

https://www.bpclubcard.com/Web/AnonymousPages/About.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, suat coşkun yazdı:

Hocam ben de bp kullandığım için hemen aradım müşteri hizmetlerini.Puan yüklenmeye devam ve genel bir indirim yokmuş.

Allah Allah bendeki kart tek istasyonda mı geçerli o zaman ? ?

Kusura bakmayın yanlış alarm 

Şimdi spritmonitor den ve BPpompafiyatlarından kontrol ettim. 21 temmuzda 5,72 pompa fiyatı olan ultimatei 5,45 den almışım.

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.