Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fiesta 90 Bin Bakım Parça Temini

mehmet ceylan

Soru

Merhaba arkadaşlar. yeni aldığım fiesta araçta yılından dolayı 90 bin km bakım zamın yaklaşmış. araç şuan 80 bine yakın ama 7 .yıl olunca bu zamanlar bakım yapılmış. yani 90 bin bakım bize patladı:) birde triger değişimide yapmak lazım sanırım. oturduğumuz ilçede bi özel serviste yaptırmayı düşünüyorum ama henüz fiyat almadım. parça fiyatları ne kadar olmalı . Yağ , filtreler ve triger seti. + işçilik sizce ne kadar olmalı . parçayı uygun ve güvenilir alabileceğim bir internet sitesi var mı?

ben daha önce silecek aldığım siteden şöyle birşey buldum. 

https://www.sileceksepeti.com/Ford-Fiesta-125-Bosch-Filtre-Bakim-Seti-2008-2016,PR-3243.html

mehmet ceylan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
02.02.2018 - 20:19 tarihinde, mehmet ceylan yazdı:

Merhaba arkadaşlar. yeni aldığım fiesta araçta yılından dolayı 90 bin km bakım zamın yaklaşmış. araç şuan 80 bine yakın ama 7 .yıl olunca bu zamanlar bakım yapılmış. yani 90 bin bakım bize patladı:) birde triger değişimide yapmak lazım sanırım. oturduğumuz ilçede bi özel serviste yaptırmayı düşünüyorum ama henüz fiyat almadım. parça fiyatları ne kadar olmalı . Yağ , filtreler ve triger seti. + işçilik sizce ne kadar olmalı . parçayı uygun ve güvenilir alabileceğim bir internet sitesi var mı?

ben daha önce silecek aldığım siteden şöyle birşey buldum. 

https://www.sileceksepeti.com/Ford-Fiesta-125-Bosch-Filtre-Bakim-Seti-2008-2016,PR-3243.html

Merhaba aracın model yılı ve motor seçeneklerini paylaşabilirseniz daha doğru fiyatlandırabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Merhaba aracın model yılı ve motor seçeneklerini paylaşabilirseniz daha doğru fiyatlandırabilirim.

Aracım 2011 model 1.25 82 hp benzinli model . 

Parça olarak : hava, yağ, polen filtreleri ve yağ satışı varmı sizde bilmiyorum. 5w 30 sanırım kullanılıyormuş , hangi marka kullanılır onu pek bilmiyorum. 

birde gerekirse triger  seti değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

slm benim iki hafta önce c max için aldığım malzemelerin fiyatları triger(fomoco marka)orjinal 225tl ,v kayışı orjinal 65tl, devirdaim dolz (ispanya üretim) marka 110 tl, orjinali 250tl. motor yağı (fmy 5w-30)80 tl orjinal, yağ filtre 20 tl orjinal,  hava silindirik 40 tl orjinal,polen 70 tl orjinal,yan sanayi 15tl, buji tm orjinal 40 tl belki sana fikir verebilir

Alp Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.