Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tramer Kaydı Hk.

Önerilen Mesajlar

öncelikle merhaba. geçtiğimiz günlerde aracım park halindeyken, yoldan geçen araç aynamı kırdı. az önce hasar tutanağına baktığımda yüzde 100 kusuru karşı taraf almış. benim aracıma ayna değiştiği için tramer kaydı yazılmış mıdır 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Arda G yazdı:

ayna serviste karşı tarafın sigortasından değişti

İşleyiş böyle zaten. Kusurlu tarafın sigortası karşılar fakat kayıt hasar gören araca yazılır. Zira dediğim gibi sonuçta o araç işlem görüyor. Eğer karşı tarafta hasar varsa ve kendi kaskosundan yaptırırsa o araçtaki hasar bedeli de onda çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Arda G yazdı:

ayna serviste karşı tarafın sigortasından değişti

Hasar size yazılacak sizin kafanızı karıştıran ikinci el ilan sitelerindeki üçkağıtçıların yazdığı şu açıklama “arabada 30 bin hasar kaydı vardır karşı tarafın hasarı bana yazılmıştır” gibisinden açıklamalar halbuki böyle bir durum yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

Hasar size yazılacak sizin kafanızı karıştıran ikinci el ilan sitelerindeki üçkağıtçıların yazdığı şu açıklama “arabada 30 bin hasar kaydı vardır karşı tarafın hasarı bana yazılmıştır” gibisinden açıklamalar halbuki böyle bir durum yok.

peki tutar olmayan hasar kayıtları nasıl oluyor ? aracı almadan önce sorguladım 4 tane hasar kaydı var tutar yazmıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Menderes Urun yazdı:

peki tutar olmayan hasar kayıtları nasıl oluyor ? aracı almadan önce sorguladım 4 tane hasar kaydı var tutar yazmıyor...

Hasarsızlık kaydını bozmayan mini onarımlar olabilir birde sizin araba başka bir arabaya zarar vermiştir tutanak tutulmuştur ama sizin arabada tamir edikecek bir durum yoktur ama tramere işlenmiştir şuda olabilir plakadan sorguladıysanız plaka çıkma plaka takılmış  ise önceki plakanın sahibinin hasarlarıda olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.