Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Volant Arızası

Can Aydin

Soru

Merhabalar.  Aracım 2016 1.5 powershift tdı focus. Ayağımı firenden çekince kalkışlarda silkeleme yapıyordu. Servise götürdüm volant arızası dediler. Aracı aldılar.  Araç 29000 km de.  Bu sorun normal mi. Tamirden sonra bu sorun tekrar eder mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
34 dakika önce, Can Aydin yazdı:

Bu sorun normal mi. Tamirden sonra bu sorun tekrar eder mi?

Sorunların normal olmasını beklemek, normal olmasa gerek :) 

Edebilir, tıpkı mevcudun arızalı olması gibi. Velhasıl şansınıza göre değişir.

https://www.focusclubtr.com/search/?&q=volant&sortby=newest

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
34 dakika önce, Can Aydin yazdı:

Merhabalar.  Aracım 2016 1.5 powershift tdı focus. Ayağımı firenden çekince kalkışlarda silkeleme yapıyordu. Servise götürdüm volant arızası dediler. Aracı aldılar.  Araç 29000 km de.  Bu sorun normal mi. Tamirden sonra bu sorun tekrar eder mi?

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.

Özellikle araç ilk kalkışda dip gaz ile hareket ettirilmişse, araçda ağırlık varken rampa yukarı vs. zorlanmışsa bu arıza çok normal. Düzenli kullanılırsa bir daha tekrarlamaz meraketmeyin.

Servis master tech’ine bu konu hakkında danışın. Nelere dikkat etmenizi size söyleyecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hiç dip gazla hareket etmedim araçla. İstanbul trafiğinde yokuşlarda dur kalk yapmışımdır illaki. Servis aracı alıp kullanmam için yeni araç verdi. Kendileri Volant arızası dediler. Bakalım inşallah tekrar etmez. Çünkü araçtan çok memnunuz ailecek. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Can Aydin yazdı:

Hiç dip gazla hareket etmedim araçla. İstanbul trafiğinde yokuşlarda dur kalk yapmışımdır illaki. Servis aracı alıp kullanmam için yeni araç verdi. Kendileri Volant arızası dediler. Bakalım inşallah tekrar etmez. Çünkü araçtan çok memnunuz ailecek. 

Dur kalkda frene nasıl basıyosunuz bilmiyorum ama pedala tam basılması gerek, bunada dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Can Aydin yazdı:

Tamirden sonra sorunun tekrar etme olasılığı nedir peki. 

Servis tamir etmez hocam hangi parça sorunlu ise o değişir hatta zahmetli ise tamamı değişir.

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Zafer Akbs yazdı:

Anladın sen.

Hiçbir şey anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.