Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk2 için İthal Ön ve Arka Tampon Önerir Misiniz?

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk2 için İthal Ön ve Arka Tampon Önerir Misiniz? olarak değiştirdi

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, rıdvan can yazdı:

hocam erol otomotivde siteden onlıne bakıp bulacagımız yer yok ılla telefon görüşmesi veya mail yoluyla iletişim var 

Doğrudur ben güvenilir yer diye önerdim. Siz nereden alacaksanız gördükten sonra sorularınızı aktarırsınız satıcıya :) Diğer türlü buradan size referans bilgi veremeyiz, %90 sorunsuz uyar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, rıdvan can yazdı:

hocam sitenin sponsoru zaten öneriniz bence daha önemlidir biliyorsunuz sonucta uymama gii bir durumda iadesi mumkum müdür 

Sponsordan önce iyi bir satıcı olduğu için öneriyorum :) Dediğim gibi iletişime geçin ne gerekirse yaparlar ben başkası adına size nasıl söz verebilirim?  :) 

Ben sadece önerdim kuşkunuz olduğu için, şart değil yazılı kalması dilerseniz mesajlarımı silebilirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
27.01.2018 - 20:59 tarihinde, rıdvan can yazdı:

2008 sedan makyajlı kasa focus için ön ve arka tampon değiştireceğim sormak istediğim soru şu ki ithal tamponlar  işe yarar mı boyanması, tamamen oturması ekstra bişey lazım olur mu bana yardımcı olunuz saygılar..

Merhaba öncelikle piyasada satılan ürünler arasında mutlaka kalite farkları mevcuttur fakat bizim verdiğimiz ürünlerde dediğiniz gibi içinize sinmeyen bir durum yaşanırsa iadesi mümkündür.

Sadece ricamız ürünler boyanmadan ustaların araca alıştırması için montaj yapmasında yarar olur. Bazı durumlarda araç yatmasın diye önce boya yapıp sonra montajda problem yaşanabiliyor. 

Orijinal tamponla eşdeğer yan sanayi ürünlerin arasındaki fiyat farkı hatrı sayılır seviyelerde olduğu için bazı durumlarda müşterilerimiz çok küçük detayları görmemezlikten gelebiliyor :) 

Örneğin ön tamponun eşdeğerinin ortalama fiyatı 140-160 tl arasında iken, orijinalinin 750 tl civarında fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.