Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Kuga Style'da Cam Suyu Az Uyarısı Vermiyor Mu?

Osman Türkol

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar günaydın,Bir bilen mutlaka çıkar diyorum ve soruyorum.Bizler 2017 model araç alıyoruz ve araç cam silecek suyu az olduğunu bildiren bir uyarı vermiyor. Benim 2013 focus trend x de vardı bu araçta yok mudur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Arkadaşlar günaydın,Bir bilen mutlaka çıkar diyorum ve soruyorum.Bizler 2017 model araç alıyoruz ve araç cam silecek suyu az olduğunu bildiren bir uyarı vermiyor. Benim 2013 focus trend x de vardı bu araçta yok mudur?

Mondeoda da yoktu cimri ford malzemeden çalmış

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

bizim araçta kuganın en fakiri zaten ben servise hiç elletmiyeyim.iyisi mi?

Su bitti mi? Bitir bak abicim belli olmaz olabilir. Bu, donanımlarda yazmıyor kimse bilemez bilse dahi senin arabada ne olacağı net değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kav. yazdı:

Benim araçta var. Style'a koymadılar o zaman.

Ben de bu arada c-max'daki ptc heater'ı çok arıyorum. Sabahları geç ısınıyor araba :) 

Aktif ızgara iş görmüyomu? 

--2 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Tamamen suyu bitir baktın ikaz vermiyosa mca focus cmax sensörlü bidonu muhtemelen uyar ufak bir operasyonla aktif hale gelir diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Aktif ızgara iş görmüyomu? 

Cıks. Araba 10 dakika civarı ısınıyor ve sonrasında yavaş yavaş ısı vermeye başlıyor. Bu da  üşümek için yeterince uzun zaman :) C-max'da öyle değildi, yola çıkarken sıcaklığı hissetmeye başlıyordun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Cıks. Araba 10 dakika civarı ısınıyor ve sonrasında yavaş yavaş ısı vermeye başlıyor. Bu da  üşümek için yeterince uzun zaman :) C-max'da öyle değildi, yola çıkarken sıcaklığı hissetmeye başlıyordun.

Anladım.

Araba açıkda sanırım? Geç ısınmasına bunun da etkisi büyük tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Kuga Style'da Cam Suyu Az Uyarısı Vermiyor Mu? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.